ستین آرین سازه

IMG_7436

آرین سازه در یک نگاه

پروژه ستین که توسط شرکت ساختمانی آرین سازه در مراحل ابتدایی ساخت می باشد در منطق 22 تهران با موقعیت مکانی بسیار عالی واقع شده که به دلیل وجود پروژه در منطقه چیتگر به آن پروژه ستین چیتگر نیز می گویند.

مواردی که پروژه مسکونی ستین را ننتاز کرده مشخصاتی مانند موقعیت مکانی و لوکیشن است که از لحاظ دسترسی به مراکز مهم و حائز اهمیت است.

امکانات و مزایای پروژه  همچون امکانات رفاهی و سازه ای پروژه و موارد قرار دادی که باعث می شود که خریداران و سرمایه گذاران یک خرید امن را داشته باشند.

در آخر شرایط پروژه ستین که شرایط مناسب و اقتصادی را برای سرمایه گذاران و خریداران فراهم کرده تا بنوااند با کمترین هزینه اقدام به سرمایه گذاری کنند. که در ادامه به توضیح بیشتر برای هر یک از موارد بالا می پردازیم.

توضیحات اولیه برج ستین آرین سازه

پروژه ستین در یکی از بهترین موقعیت های پروژه های مروارید شهر در بین املاک چیتگر قرار دارد. این پروژه دارای تنوع متراژ بالایی است و از واحد ۶۰ متر تا 18۰ متر موجود دارد. پروژه توسط شرکت آرین سازه در حال احداث است که یکی از پر رزومه ترین شرکت های سازنده برج های منطقه ۲۲ می باشد. رزومه آن شامل پروژه پدافند هوایی ارتش، پروژه آبشار، پروژه یاس۳ و پروژه افرا است . مدیر عامل شرکت آرین سازه آقای مسعود عبدی است.

ارکان های اصلی و مهم شرکت آرین سازه

تعهد و تخصص نیروهای انسانی، تحقیق و توسعه، نیروی انسانی متعهد، دانش فنی و انگیزه می باشد.
شرکت آرین سازه از سال های دور در امر انبوه سازی فعالیت داشته است. 16 سال فعالیت منسجم و بدون وقفه و توسعه یافته از رزومه خوب شرکت آرین سازه می باشد.
ساخت مراکز اداری، درمانی، مسکونی ، ورزشی و آموزشی با استفاده از مدیران متعهد و فنی  از دیر باز توانسته نام و زومه ای پر بار را برای آرین سازه به ارمغان آورد.
از قبیل 
رتبه 1 در رشته ابنیه
رتبه 3 در رشته تجهیزات و تاسیسات
رتبه 5 آب و راه 
از سازمان برنامه و بودجه کشوری

مزایا برج های ستین آرین سازه

  • 15 درصد سود مشارکت برای خریدارانی که پروژه را تا زمان تحویل نگه دارند.
  • انتخاب متراژ برای خریداران و تنوع متراژ برای تمام بابت سلیقه و نقدینگی از 60 تا 180 متر.
  • ​​​​​​​تعهد ضرر  زیان سرمایه گذاران محترم