پروژه نیروی هوایی H2

پروژه H2 متعلق به تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش نهاجا می باشد که موقعیت مکانی این پروژه درغرب دریاچه چیتگر بلوارپژوهش شهرک مسکونی چیتگر منطقه 22 واقع شده است. یکی از مزیت های این برج مشخص بودن طبقه و واحد می باشد که موجب می شود سرمایه گذاران و خریداران عزیز بدانند و آگاه باشند که واحد مورد نظرشان کدام طبقه و جهت قرار گرفته است و خرید مطمئن تری داشته باشند.

تعداد بلوک پروژه H2

به صورت برج های دو قلو ساخته شده که یک برج 7 واحد و یک برج آن 9 واحد دارد

پروژه هوایی H2

متراژهای پروژه H2

متراژهای واحد های این برج از 75 متر تا 157 متر می باشد

تعداد واحدهای پروژه H2

 ۳ طبقه از ۲۹ طبقه منفی بوده و به پارکینگ ها اختصاص دارد. یک طبقه لابی و مشاعات  ۲۵ طبقه دیگر به واحدهای مسکونی تعلق دارد

امکانات پروژه نیروی هوایی H2:

این پروژه اولین و تنها پروژه ای است که در پهنا c ساخته شده است.

پروژه h2 در شهرک چیتگر بنا شده است.

مراحل ابتدایی ساخت این پروژه به اتمام رسیده است یعنی در حال حاضر نصب  اسکلت این  ساختمان  تمام شده است و مراحل ساخت سقف ها هم به پایان رسیده است.

این برج دارای ۲۹ طبقه است که سه تا طبقه اول آنها پارکینگ هستند.

دارای لابی و لابی من 24 ساعته ، سالن اجتماعات ، سالن ورزشی ،خشکشویی ، سیستم اعلام و اطفائ حریق ، آنتن مرکزی ، سیستم تهویه و… را داراست .

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

پروژه هوایی H2

سازنده پروژه نیروی هوایی H2

تعاونی مسکن مرکزی نیروی هوایی ارتش، پروژه خلبانان را پیش از پروژه H2 آغاز کرده و کارنامه خوبی در آن پروژه از خود بجا گذاشته بود لذا خریداران می توانستند عملکرد این تعاونی در این برج را نیز پیش بینی کنند که صد البته تعاونی از این پروژه نیز سربلند بیرون آمده و با حفظ کیفیت، سرعت مورد قبولی نیز به لحاظ پیشرفت فیزیکی کار داشته است.به جرات می توان گفت که تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش به لحاظ قسط گیری  و جدیت در تامین مالی پروژه، یکی از سخت گیرترین تعاونی هاست و روند بسیار قاطعی در برخورد با اعضا دارداز دیگر فعالیت های تعاونی مسکن مرکزی نهاجا که موجب شاخص شدن این تعاونی و پروژه H2 شهرک چیتگر شده است ایجاد یک پروفایل شخصی برای هر یک از اعضا در سایت تعاونی می باشد. اعضا می توانند با مراجعه به این پروفایل وضعیت واریزی های خود و همچنین اولویت انتخاب طبقه هایشان را مشاهده نمایند. به این معنی که فرد با هر نوبت واریز اقساط می تواند وضعیت اولویت بندی های خود را مشاهده کرده و هرگونه تغییرات مثبت یا منفی جایگاه خود را رصد کند.

سازه

سازه آن فلزی پیچ ومهره

پروژه هوایی H2

تحویل

تحویل پروژه 1400

مرحله

در مرحله نازک کاری

شرایط پیش فروش پروژه نیروی هوایی H2

واریزی و اقساط بر حسب متراژ متفاوت است بر فرض مثال
واحد 75 متری : 25 میلیون واریزی اولیه هر سه ماه 12 میلیون اقساط
واحد 190 متری : 500 میلیون واریزی اولیه هر سه ماه 40 میلیون اقساط​​​​​​​
به صورت واریزی اولیه +امتیاز+ اقساط

دسترسی و موقعیت پروژه نیروی هوایی H2

پروژه H2 در نزدیکی شاه راه های اصلی حکیم و همت و آزادگان و اتوبان شهید فهمیده تهران کرج می باشد .لوکیشن و موقعیت بی نظیراین پروژه در پهنه c چیتگر مابین حکیم و همت در بلوار پژوهش واقع شده به دلیل نزدیکی پروژه به مراکز خرید ایرانمال و شهربازی هزار و یک شهر از نظر موقعیت آینده بسیارخوبی دارد .