درباره ما

معرفی هاکان هوم

شرکت هاکان هوم در سال 1384 با مرکزیت در تهران تاسیس و با گذشت نزدیک به دو دهه فعالیت مستمر و پویا خود، هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت عمرانی کشور شناخته می شود .ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند ، در توسعه و تعالی زیرساخت های کشور ایفای  نقش نماید مجموعه کارگزاری هاکان هوم در حوزه فعالیت های عمرانی ، فروش پروژه های معتبر و بنام ، انبوه سازی ، خرید زمین و تراکم های انبوه سازی ، مشارکت در ساخت و تهاتر با پروژ ه های دولتی ، شخصی و …. با هدف معرفی پروژ ه های ملکی و سرمایه گذاری امن و معتبر ملکی گام های مهمی را در آبادانی کشور برداشته

خدماتی که ما ارائه می دهیم

پیمانکاری ساختمانی

املاک ما در حوزه فعالیت‌های پیمانکاری ساختمان تخصص ویژه ی دارد

مشاوره در سرمایه گزاری

از مشاورین متخصص ما برای سرمایه گذاری ملک خود درخواست مشاوره دهید

تهاتر

مشاورین متخصص ما بهترین هار را برای ملک شما پیشنهاد میدهد

انبوه سازان

پیش فروش پروژه های انبوه سازی در تهران 

مشارکت در ساخت

برای ما افتخاری است که با شما در ساخت مشارکت داشته باشیم

خرید

ما ملک شما را با بهترین سود در بازار امروز خریداریم 

اهداف ما

هدف از راه اندازی این مجموعه کمک به اقشار مختلف مردم جهت خرید خانه و رفع نیاز مسکن با قیمت مناسب می باشد. پروژه های انبوه سازی بدلیل خریدهای عمده (ازخرید زمین گرفته تا خرید مصالح و دستمزدها) طبعا ارزانتر از ساخت آپارتمان بصورت تکی خواهد بوده و قیمت تمام شده هر متر آپارتمان در تعاونی ساز قابل مقایسه با تک ساز نیست . هاکان هوم با پشتوانه چندین سال تجربه در بحث پیش فروش انبوه سازها سازمانی قدرتمند و قابل اعتماد برای شهروندان تهرانی است . باکارشناسان ما در ارتباط باشید.

ارزشهای ما

گواهینامه کارگزاری رسمی پروژه ستین در سال 1400 به شرکت هاکان هوم اعطا گردید که به دنبال آن این مجموعه فرآیند پیش فروش واحدهای مسکونی این پروژه را به نمایندگی از تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب عهده دار شد.

نشانی

دریاچه ی چیتگر-میدان ساحل-خیابان نور- ساختمان ستاره دریا-طبقه8-واحد16

پست الکترونیک

info@hakanhome.com

شماره تماس

02146145600
09126129404