پروژه رومنس

مشخصات پروژه رومنس مرواریدشهر

پروژه رومنس یکی از برج های مجلل منطقه 22 تهران است که توسط تعاونی توسعه مسکن همت با پلاک ثبتی 1383 فرعی از اصلی 4، مجزی شده از 2 قطعه تفکیکی 46، در منطقه مروارید شهر در حال ساخت می باشد. این پروژه عظیم دارای تراکم مسکونی 60 هزار مترمربع بوده و هم اکنون با شرایط پرداخت و قیمت مناسب و از همه مهم تر پرداخت وام بانکی از 300 تا 600 میلیون تومان در حال پذیره نویسی است. برج های رومنس به جهت موقعیت مکانی عالی، سهولت در دسترسی، نزدیکی به مراکز رفاهی و رشد و پیشرفتی که طی چند سال آینده در انتظار منطقه 22 است گزینه ای ایده آل برای سرمایه گذاری محسوب می شود.

عکس تعداد بلوک های پروژه رومنس

تعداد بلوک

پروژه رومنس دارای 8 بلوک 12 طبقه می باشد که در هر بلوک یک طبقه لابی و 4 طبقه منفی پارکینگ قرار دارد.

عکس متراژ پروژه رومنس

متراژ پروژه

مساحت کل زمین پروژه 36200 متر مربع می باشد

متراژ واحدهای پروژه رومنس

هر بلوک از برج های رومنس دارای 12 طبقه مسکونی است که هر طبقه 6 واحد و هر بلوک 72 واحد را شامل می شود و در مجموع کل پروژه دارای 576 واحد مسکونی است.

این پروژه دارای سه تیپ واحد 100 ، 130 و 150 متری می باشد.

عکس واحد 100 متری
عکس واحد 130 متری
عکس واحد 150 متری

امکانات پروژه رومنس مروارید شهر

 • لابی بسیار مجلل
 • سیستم BMS
 • سالن ورزشی مجهز
 • روف گاردن
 • سیستم اطفاء حریق
 • فضای سبز
 • راه پله اضطراری
 • پارکینگ اختصاصی و پارکینگ مهمان
 • فضای ورزشی روباز
 • پیست دوچرخه سواری
 • سینما و سالن اجتماعات
 • آسانسورهای نفر بر و بالابر
 • استخر ، سونا و جکوزی
 • مهد کودک و پارک بازی کودکان
 • سیستم ایمنی و مدار بسته و برق
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن
عکس برج های رومنس

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

پروژه رومنس کجاست؟

عکس آدرس پروژه رومنس

آدرس پروژه

این برج در ضلع جنوبی اتوبان حکیم و در شهرک مروارید شهر، انتهای دانش غربی، ضلع غربی خیابان آرش کمانگیر قرار دارد.

عکس لوکیشن پروژه رومنس

دسترسی به جاده های اصلی

پروژه رومنس دارای دسترسی مناسبی به اتوبان های تهران-کرج، همت، خرازی و حکیم می باشد.

مراکز مهم رفاهی-گردشگری اطراف

از جمله مزایای برج های رومنس نزدیکی به مراکز رفاهی، تجاری و گردشگری منطقه از جمله باغ ملی گیاه شناسی، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارویک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و... می باشد.

عکس خطوط مترو

دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی

دسترسی آسان به مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی رفت و آمد را برای مردم و ساکنین منطقه بسیار آسان نمونده است.

لوکیشن پروژه رومنس

عکس لوکیشن پروژه رومنس

پذیره نویسی پروژه رومنس

پذیره نویسی چیست؟

در هر پروژه بعد از تعیین تعاونی سازنده ،برای تأمین هزینه ها می بایست اقدام به جذب سرمایه گذار و مشخص کردن اعضای تعاونی کرد. به مرحله ای که تعاونی اقدام به پیش فروش پروژه می کند؛ تا زمانی که دفترچه ها صادر شده و توسط تعاونی به اعضای اولیه تحویل داده شود، مرحله پذیره نویسی می گویند.

اعضای تعاونی چه کسانی هستند؟

در مرحله پذیره نویسی اشخاصی شرکت می کنند که عضو اولیه بوده و از شخص دیگری خرید نمی کنند و این افراد صاحب امتیاز خواهند بود. از این رو به آنها اعضای تعاونی می گویند. آنها می توانند بعد از مدتی امتیاز خود را با کسب سود دریافت کنند.

پیش فروش چیست؟

به پروسه ای که سرمایه گذار یا خریدار هزینه ساخت پروژه را هم زمان با پیشرفت پروژه به سازنده پرداخت می کند و سازنده از این طریق هزینه ساخت پروژه را تأمین می کند، پیش فروش یا پیش خرید گفته می شود.

پذیره نویسی پروژه رومنس

پروژه رومنس هم اکنون در مرحله پذیره نویسی قرار دارد و از آنجا که تعداد واحد ها محدود می باشد ابتدا واحد های بزرگتر به اتمام می رسند و در این پروژه پذیره نویسی واحد های 100 متری به اتمام رسیده ولی باقی واحد ها برای پذیره نویسی موجود می باشد. بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار می بایست آپارتمان های رومنس را از اعضای اولیه تعاونی خریداری کند و حق امتیاز پروژه را نیز به آنها پرداخت نماید.

عکس پیش خرید آپارتمان

امتیاز چیست (امتیاز پروژه رومنس)

پروژه رومنس یکی از پروژه هایی است که دارای کمترین امتیاز در مرحله پذیره نویسی است ولی بعد از اتمام پذیره نویسی به سرعت بر ارزش امتیاز آن افزوده خواهد شد. در هر مرحله اعم از از گود برداری، اجرای اسکلت، دیوار چینی، نازک کاری و… با یک ارزش افزوده در زمان کوتاه مواجه خواهید شد.

ارزش افزوده امتیاز چیست؟

افزایش قیمت امتیاز درکوتاه مدت. زمانی که پروژه به مرحله گود برداری برسد ۲۰ تا ۵۰ درصد و بعد از اجرای اسکلت ۱۰ تا ۳۰ درصد و بعد از سفت کاری ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش قیمت داریم.

پیش فروش پروژه رومنس

قیمت زمین و تراکم پروژه رومنس

مبلغ زمین، تراکم و جواز پروژه رومنس متری 4 میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان بسته شده است و اقساط زمین و تراکم تا 3 ماه بعد از ثبت نام ادامه دارد.

قیمت ساخت، اقساط و شرایط پرداخت پروژه رومنس

تیپ 100 متری: واریزی اولیه 210 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 90 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 80 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 55 میلیون تومان

تیپ 130 متری: واریزی اولیه 260 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 130 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 100 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 75 میلیون و پانصد هزار تومان

تیپ 150 متری: واریزی اولیه 300 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 150 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 120 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 82 میلیون و پانصد هزار تومان

شرایط پرداخت اقساط 36 ماهه: 

تیپ 100 متری: هر 3 ماه 50 میلیون تومان. افرادی که وام در یافت کرده اند هر 3 ماه 25 میلیون تومان

تیپ 130 متری: هر 3 ماه 65 میلیون تومان. افرادی که وام در یافت کرده اند هر 3 ماه 40 میلیون تومان

تیپ 150 متری: هر 3 ماه 75 میلیون تومان. افرادی که وام در یافت کرده اند هر 3 ماه 50 میلیون تومان

شرایط نقل و انتقال پروژه رومنس

قبل از هرچیز لازم به ذکر است که پروژه رومنس دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در دفترخانه انجام می گیرد. بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار باید خرید خود را از عضو اولیه تعاونی انجام دهد (بصورت پرداخت واریزیه اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+حق امتیاز به عضو اولیه) و از وی وکالت گرفته و با مراجعه به دفتر تعاونی نقل و انتقال دفترچه به نام خریدار انجام می شود. در زیر شرایط نقل و انتقال درج شده در دفترچه تعاونی را ذکر می کنیم:

 • در فرآیند نقل و انتقال فروشنده کلیه حقوق و منافع فعلی و آتی در پروژه رومنس را به طور قطعی به خریدار منتقل می نماید. فلذا طرفین حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب نموده و مسئولیت هر گونه ضرر و منفعت احتمالی آتی کاملاً به عهده خریدار می باشد. لذا منبعد تعاونی توسعه مسکن همت خریدار را به عنوان دارنده امتیاز پروژه رومنس با کد عضویت مذکور تلقی می نماید و خریدار با امضاء ذیل این گواهی اطلاع خود را از تعهدات در قبال قوانین جاری این تعاونی و شرایط مندرج در اطلاعیه پیش ثبت نام و فرم پیش ثبت نام پروژه رومنس اعلام داشته و خود را متعهد به رعایت قوانین و ضوابط شرکت تعاونی توسعه مسکن همت می نماید. لازم به ذکر است تعاونی توسعه مسکن همت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال ارزش و قیمت معامله انجام شده ندارد و نخواهد داشت.
 • این تعاونی مسئولیتی نسبت به توافق فی ما بین طرفین و مبالغ مازاد نخواهد داشت طبق مصوبه هیئت مدیره نقل و انتقال با دریافت هزینه نقل و انتقال به میزان دو میلیون و پانصد هزار تومان قانونی می گردد. انتقال صرفاً به معنای انتنقال سهامداری در پروژه رومنس بوده و به هیچ وجه به معنای عضویت در تعاونی توسعه مسکن همت نمی باشد. درج نقل و انتقال بدون مهر و امضاء های مربوطه فاقد ارزش و اعتبار می باشد

وام پروژه رومنس

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس اعطای وام بانکی 300 الی 600 میلیون تومانی به اعضای تعاونی می باشد. این وام پس از پیشرفت 60 درصد از پروژه به متقاضیان تعلق می گیرد و شرایط باز پرداخت آن به این صورت است که اقساط بعد از تحویل واحد به خریدار شروع شده و فرد می تواند آن را در بازه زمانی 9 تا 12 سال و با سود 12 درصد پرداخت نماید.

 

تعاونی توسعه مسکن همت پروژه رومنس

تعاونی توسعه مسکن همت با شماره ثبت 562303 یکی از معتبر ترین تعاونی ها و سازندگان منطقه 22 تهران است که با وجود تازه تأسیس بودن توسط هیئت مدیره ای با تجربه و پر تلاش اداره می شود و تا کنون توانسته پروژه های موفق بسیاری را در کارنامه خود به ثبت برساند از جمله پروژه پارسیا و برج های برلیان 1 و 2.

پروژه رومنس وزارت دفاع 

پروژه ی رومنس مربوط به هوافضای شهید همت بوده و به طور مستقیم زیر نظر وزارت دفاع نیست اما تمامی پرسنل این پروژه از کارکنان وزارت دفاع هستند و از این جهت می توان گفت این پروژه غیر مستقیم زیر مجموعه وزارت دفاع می باشد.

عکس تعاونی توسعه مسکن همت
عکس کلاهبرداری در ستین و تدابیر آرین سازه

کلاهبرداری پروژه رومنس

هرکجا صحبت از پروژه های بزرگ، انبوه سازی و سرمایه گذاری های کلان باشد شاهد حضور افراد سودجو و کلاهبرداران هستیم.

اما نکته ای که  سرمایه گذاران باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند این است که اکثراً این نوع کلاهبرداری ها توسط اشخاص صورت می گیرد نه سازندگان و تعاونی های معتبر. اگر اشخاص، خریداران و سرمایه گذاران در هنگام سرمایه گذاری دقت لازم را داشته باشند و برای خرید به تعاونی ها و کارگزاری های معتبر مراجعه کنند و استعلامات لازم را بگیرند و با آگاهی وارد پروژه شوند مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار نخواهند گرفت. علاوه بر این توجه به موارد زیر می تواند به سرمایه گذاران در یک خرید مطمئن کمک کند:

1- دفترچه تعاونی جعلی نباشد

2- دقت در نقل و انتقال دفترچه خرید امتیاز

3- مطالعه کامل مفاد قرارداد

پیشرفت پروژه رومنس

هم اکنون پروژه رومنس در مرحله قبل از گود برداری بوده کارهای اداری آن در حال انجام شدن است.

عکس تعداد بلوک های پروژه رومنس

زمان تحویل پروژه رومنس

36 تا 48 ماه بعد از زمان گود برداری

عکس پیشرفت پروژه
پخش ویدیو

پروژه های منطقه 22

شرکت آرین سازه

پروژه ستین چیتگر

عکس پروژه ستین چیتگرپروژه ستین چیتگر توسط شرکت آرین سازه و در زمینی به مساحت 19 هزار مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 12 برج 12 طبقه و تعداد 1100 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن خاتم الانبیاء

پروژه پدافند ارتش

عکس پروژه پدافند ارتشپروژه پدافند ارتش در پهنه C شهرک چیتگر، در زمینی به مساحت 225 هزار مترمربع در دو بلوک 32 و 40 طبقه در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 1126 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش

پروژه مرجان

عکس پروژه مرجانپروژه مرجان در پهنه C شهرک چیتگر و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این پروژه تنها برج 42 طبقه ی منطقه است که 474 واحد 80 تا 150 متری را شامل می شود.

تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق

پروژه نیکان

عکس پروژه نیکانپروژه نیکان در منطقه مرواریدشهر و در زمینی به مساحت 19300 مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه 6 بلوک 14 طبقه (4طبقه پارکینگ 1طبقه لابی) و درمجوع 700 واحد مسکونی و تجاری را شامل می شود.