پروژه مرجان

بی شک برج مرجان یکی از مجلل ترین و لوکس ترین برج های منطقه خواهد شد.پروژه مرجان در منطقه 22 دارای 42 طبقه متلعق به تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش واقع در شهرک چیتگر میباشد این برج تنها برج 42 طبقه و 2 قلوی شهرک چیتگر در پهنی سی است که یکی از بلند ترین برج های استان تهران بشمار می آید.پروژه مرجان نداجا در زمینی به مساحت 7000 متر مربع واقع شده است دارای سازه ویژه ای بوده که با آخرین فناوری های روز دنیا، میراگر، طراحی شده و دردست ساخت است. این فناوری که به صورت منحصر به فرد دمپتک دانمارک ارائه شده است, امکان انتقال سازه را در برابر نیروهای زلزله به میزان قابـــل توجهی افزایش می دهد  بـه نــحوی که بــرج در برابر بدترین شــرایط پیش بینی شــده در آئین نامه های مختلــف و شـرایط ژئــوتکنیک و ژئوفیــزیک غرب تهران پایداریمی نماید.

پروژه مرجان

تعداد بلوک

برج مرجان دارای 42 طبقه است که شامل 474 واحد دارد

متراژ پروژه

پروژه مرجان در زمینی به مساحت 7000متر مربع واقع شده است

برج مرجان

متراژ واحد ها

در متراژهای  80 و 105 و 120 و 130 و 150 متری می باشد

امکانات پروژه مرجان

مکانات این برج می توان به تخصیص یک مخزن 150 لیتری ذخیره آب برای هر یک از واحدها اشاره کرد. در نتیجه در زمان قطع شدن آب، تمامی واحدها تا 24 ساعت ذخیره آب خواهند داشت.

واحدهای برج مرجان تمام هوشمند بوده و تمامی امور هر یک از واحدها  توسط اپلیکیشنی که روی گوشی دارنده مالک نصب می گردد، قابل مدیریت و کنترل می باشد.

 در این برج علاوه بر آسانسور های حمل بار و نفر، دو دستگاه آسانسور پانوراما قرار داده خواهد شد که دارای سرعتی بالا می باشند.

از آنجاییکه این برج کاملا سازگار با محیط زیست می باشد لذا در زمره ساختمان های سبز قرار خواهد گرفت.

برج مرجان واجد امکاناتی دیگر نظیر سالن ورزشی، سالن اجتماعات، سالن جشن و مراسم، سالن انتظار مهمان و ساکنین، دوربین مداربسته، سیستم اعلام و اطفا حریق و بسیاری امکانات و تکنولوژی های پیشرفته دیگر نیز خواهد بود.

اعلام و اطفا حریق و بسیاری امکانات و تکنولوژی های پیشرفته دیگر نیز خواهد بود.

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

سازنده برج مرجان

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیر عامل نیروی دریایی در آذرماه سال 1392 تاسیس شد.که در تیرماه سال 1392 پروژه 42 طبقه مرجان را در مجموعه شهرک مسکونی چیتگر، پهنه  نارنجستان استارت زد.

سازه

سازه‌ فلزی پیچ و مهره‌ای

تحویل

 تحویل پروژه در سال  1402 خواهد بود.

پروژه مرجان

مرحله

پروژه در مرحله دیوار چینی است 

پروژه مرجان

شرایط پیش فروش

طبق اعلام تعاونی سازنده برج مرجان هزینه تمام شده هر مترمربع برج مسکونی مرجان در پایان کار و بر مبنای اسناد هزینه و درآمدهای ناشی از فروش ضریب طبقات و … محاسبه و اعلام خواهد گردید که با شرایط فعلی ( قیمت اقلام ، مصالح و تجهیزات در سال 99) این مبلغ حدود متری 8 تا 10 میلیون تومان برآورد می‌گردد.پرداخت نقدی توسط اعضا برای اقساط ساخت و قدرالسهم که هر 2ماه بسته به متراژ واحدها بین 30 تا 80 میلیون تومان مختلف میباشد(60% هزینه ها)-(220 تا 500 میلیون بسته به متراژ )وام 7درصد با بازپرداخت 7 ساله (35% هزینه ها)-وام بدون بهره به مبلغ 25% هزینه ها با بازپرداخت 3 ساله شروع اقساط از بعد تحویل کلید واحد-البته سرمایه گذاران و پیش خریداران برای خرید و ورود به پروژه باید این نکته رو در نظر بگیرند که جدا از مبالغ ساخت میباست حق امتیاز عضو اصلی پروژه را نیز در ابتدا خریداری نمایند.  

 

دسترسی و موقعیت پروژه

پروژه مرجان نیرو دریایی دارای دسترسی آسان و راحت به بزرگراه همدانی و بزرگراه خرازی میباشد .همچنین این پروژه فاصله بسیار کمی با ایستگاه مترو میباشد که از این نظر میتوان به دسترسی فوق العاده این پروژه به حمل و نقل عمومی اشاره کرد .موقعیت مکانی آن شهرک گلستان، ضلع  غربی دریاچه خلیج فارس، شهرک چیتگر ،  پهنه C (نارنجستان)، برج 42 طبقه مرجان است.

پروژه مرجان
پخش ویدیو