پروژه البرز

پروژه البرز یک پروژه تجاری مسکونی می باشد که توسط تعاونی ابنیه همت در بلوار کوهک منطقه 22 در حال اجرا می باشد. تعاونی مذکور دارای سابقه بسیار درخشانی در منطقه می باشد پروژه البرز به سبب کاربری چندگانه و ادغام قدرالسهم های تجاری و مسکونی برای سرمایه گذاران از شرایط بسیار خوبی برخوردار می باشد که در آینده نزدیک سودآوری بالایی را برای آن ها فراهم خواهد آورد. این ویژگی پروژه مذکور یکی از مزایای قابل توجه آن می باشد که به سبب موقعیت مکانی پروژه و شرایط رو به رشد منطقه بسیار قابل توجه می باشد.

تعداد بلوک

داری 12طبقه شامل  4طبقه منفی با کاربری پارکینگ و انباری یک طبقه همکف با کاربری تجاری و 7طبقه مسکونی میباشد

متراژ پروژه

دارای مساحت 1703 مترمربع  می باشد

برج البرز

متراژ واحدها

در بخش مسکونی بین 155 متر تا 215 متر است و در بخش تجاری ابعاد طولی 77 متر و عرض 40 متر

امکانات پروژه البرز

تاکنون امکانات پروژه به صورت رسمی اعلام نشده و به محض ارائه ، اعلام خواهد شد.پیش بینی میشود امکانات پروژه شامل لابی مجلل ، سالن اجتماعات چند منظوره ، سالن ورزش ، سیستم اعلام و اطفائ حریق ، آنتن مرکزی و … باشد.

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

سازنده برج البرز

شركت تعاونی عمرانی توسعه ابنیه همت  در تاريخ 1391/1/21 در قالب شركت تعاونی تاسيس و با شماره ثبت 424074 در تاريخ 1391/1/21 در اداره ثبت شركتها تهران به ثبت رسيد . بر اساس ماده 3 اساسنامه مصوب 1390/11/13 موضوع فعاليت شركت به شرح ذيل مي‌باشد :

تهیه زمین با کاربری مناسب از منابع مجاز به منظور احداث ابنیه و فعالیتهای ساختمانی عمرانی در زمینه ساخت اماکن تجاری، اداری، آموزشی، مذهبی، درمانی، ورزشی، شهرک سازی، راه سازی، پل سازی، سدسازی، معماری، ایجاد نیروگاه، ابنیه های سبک و سنگین و … اجرای پروژه های تأسیساتی و خدماتی و نظایر آن بدون محدودیت به فعالیت خاص، مستقل و یا با استفاده از خدمات موسسات تخصصی و پیمانکاری ذیربط با رعایت ضوابط قانونی و قراردادهای منعقده با منابع واگذارنده زمین، سرمایه گذاران، متقاضیان و اشخاص حقیقی و حقوقی طرف قرارداد با شرکت.

کاربری

برج البرز با کاربری تجاری مسکونی ساخته می شود

تحویل

تخمین برای تحویل پروژه ۳۶ ماهه می باشد

مرحله

پروژه در مرحله فوندانسیون و شروع اسکلت

شرایط پیش فروش پروژه البرز

پروژه تجاری مسکونی البرز به صورت واریزی و امتیاز خرید و فروش میشود و تمام اعضا دارای دفترچه مالکیت میباشند و تمام امتیاز ها در تعاونی قابل استعلام و نقل و انتقال میباشد. هر امتیاز شامل 50متر تراکم مسکونی و 7متر تراکم تجاری میباشد.

پروژه البرز
پروزه البرز

دسترسی و موقعیت پروژه البرز

پروژه البرز در تهران ، منطقه 22 ،بلوار کوهک ، ضلع جنوب شرقی دریاچه چیتگر در  مجاورت شهرداری ناحیه 2  قرار گرفته است و فاصله بسیار کمی با مجتمع تجاری طوبی قرار دارد. دسترسی های عالی به بزرگراه حکیم ، بزرگراه تهران ، کرج ، آزادگان میباشد. همچنین مجتمع البرز دارای دسترسی عالی و راحتی به حمل و نقل عمومی همچون تاکسی و اتوبوس و ایستگاه مترو دارد