پروژه نیکان

مشخصات پروژه نیکان چیتگر

پروژه نیکان یکی از بزرگ ترین پروژه های مسکونی تجاری منطقه 22 تهران است که در زمینی به مساحت 19300 مترمربع و توسط تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که خود زیرمجموعه صنایع دفاع است در حال ساخت می باشد.پذیره نویسی این پروژه از اردیبهشت سال 1398 آغاز شده است.

پروژه نیکان

تعداد بلوک

پروژه نیکان دارای ۶ بلوک ۱4 طبقه بوده و هر طبقه ۱۲ واحد دارد (4 طبقه منفی شامل پارکینگ و انباری ، 1 طبقه لابی و 9 طبقه مسکونی) می باشد.

متراژ پروژه نیکان

این پروژه در زمینی به متراژ ۱۹۳۰۰ متر مربع، با ۳۴۸۰۰ متر مربع تراکم مفید مسکونی و ۱۰۰۰۰ متر مربع تراکم تجاری، در مرحله ساخت قرار دارد.

واحدهای پروژه نیکان

پروژه نیکان در مجموع دارای 700 واحد است که متراژ واحدهای مسکونی بین 70 تا 150 مترمربع و متراژ واحدهای تجاری بین 20 تا 28 مترمربع می باشد.

امکانات پروژه نیکان

 • پارکینگ و انباری برای تمام واحدها و امکان خرید پارکینگ مازاد و همچنین وجود پارکینگ مهمان در مجموعه
 • ۶ لاین آسانسور باربر و نفربر در هر بلوک
 • سالن بازی کودکان
 • سالن ورزشی بزرگسال
 • لابی شیک و مجلل
 • سالن اجتماعات
 • دارای سرمایش و گرمایش چیلر
 • کارواش
 • محوطه سازی با بهترین متریال ها
 • فضای سبز
 • دسترسی سریع به ایستگاه مترو، خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی

 

موقعیت مکانی پروژه نیکان

آدرس دقیق پروژه نیکان:

بزرگراه شهید خرازی-بلوار اردستانی-خیابان دانش-شهرک مروارید شهر

دسترسی پروژه نیکان به جاده های اصلی:

پروژه مسکونی-تجاری نیکان دارای دسترسی مناسبی به بزرگراه های همت، حکیم، تهران-کرج و خرازی می باشد.

هم چنین قرارگرفتن ایستگاه مترو وردآورد در ضلع شمالی پروژه و نزدیکی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی منطقه رفت و آمد را برای مردم و ساکنین بسیار آسان نموده است.

دسترسی پروژه نیکان به مراکز مهم :

نیکان از لحاظ دسترسی به پروژه های بزرگ رفاهی چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزار و یک شهر، باغ گیاه شناسی و… در موقعیت مکانی ویژه ای قرار دارد.

مروارید شهر کجاست؟

شهرک مرواریدشهر با مساحت 58 هکتار در ناحیه سه منطقه 22 تهران و در مجاورت استان البرز واقع شده است و بزرگ ترین شهرک این منطقه محسوب می شود که به جهت قرارگیری در موقعیت مکانی و جغرافیایی عالی ار آب و هوای بسیار مطبوعی برخوردار است.

با توجه به رونق برج سازی در منطقه رو به رشد چیتگر یکی از شهرک هایی که بسیار مورد توجه برج سازان و سرمایه گذاران بوده شهرک مروارید شهر است چراکه به دلیل وجود زیرساخت های اصولی، دسترسی آسان به مترو وردآورد، بزرگراه های تهران-کرج، خرازی،حکیم،بلوار اردستانی،از همه مهمتر مجوزهای برج سازی در این منطقه و نزدیکی و فاصله کم با مراکز تجاری، تفریحی و گردشگری چون دریاچه چیتگر، ایران مال، مجموعه هزارویک شهر و… آینده روشنی در انتظار این منطقه و ساکنین آن است و می تواند بهترین انتخاب برای سرمایه گذاران در زمینه مسکن باشد.

درهمین راستا طی چند سال اخیر برج ها و مجتمع های مسکونی زیادی در شهرک مروارید شهر ساخته شده و یا در حال ساخت هستند که پروژه برج های مسکونی نیکان نیز جز همین برج های درحال ساخت محسوب می شود.

عکس نقشه مرواریدشهر

این شهرک دارای 56 برج است که از این تعداد 8 برج با نام های بقیه ا…، حسابرسان، ایران سازه، الماس، دانشگاه تهران، صدف، آتش نشانی و بهارستان ساخته و به مردم تحویل داده شده است و تعداد 16 برج هم اکنون در حال اجرا و ساخت هستند.بقیه برج هایی که قرار است در این شهرک ساخته شوند در مراحل اولیه ساخت و گود برداری قرار درند ازجمله برج های نیکان.

قیمت پیش خرید برج های مروارید شهر

با توجه به نوساز بود شهرک و برج هایی که در آن ساختهخ می شوند میانگین قیمت خانه در این شهرک به نسبت ارزان تر و مناسب تر از بذرج های اطراف دریاچه چیتگر هستند و با ایجاد امکان پیش خرید واحد ها و از آنجا که اکثر برج های این شهرک با هزینه ساخت 4 تا 7 میلیون تومان در حال سخت هستند موقعیتی عالی برای خانه دار شدن و سرمایه گذاری را فراهم می آورد.

همانطور که قبل تر نیز به آن اشاره کردیم پروژه نیکان یکی از همین برج های درحال ساخت است که در ادامه شرایط پیش فقروش واحد های آن می پردازیم.

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

سازنده برج نیکان

شرکت تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق که از تعاونی های زیرمجموعه سازمان صنایع هوا و فضای وزارت دفاع است ساخت پروژه مسکونی نیکان را در منطقه 22 تهران برعهده دارد. این تعاونی از سال 1370 فعالیت خود را آغاز نموده و ضمن عضویت در اتحادیه تعاونی های نمونه رساء، رزومه ای درخشان از ساخت و تحویل بیش از 4 هزار واحد در منطقه را نیز در کارنامه 30 سال فعالیت خود به ثبت رسانده است.
نمونه ای از رزومه تعاونی:
* ساخت بیش از ۳۰۰۰ واحد شهرک نمونه منطقه ۲۲
* ساخت برج های پارسیا در شمال دریاچه
* ساخت در شهرک نفت اشرفی اصفهانی
* ساخت پروژه تجاری اداری آرتمیس
* ساخت بیش از ۱۴۰ واحد ویلایی در تنکابن

زمان تحویل پروژه و روند پیشرفت آن

مرحله پروژه نیکان

مرحله ساخت پروژه

فنس کشی و تجهیزکارگاه شده است. و انتهای گودبرداری می باشد.

تحویل

آبان ماه سال 1403

شرایط پیش فروش پروژه نیکان

قیمت ساخت: متری ۷ میلیون تومان

قیمت زمین، جواز و تراکم: متری ۵ میلیون تومان و جمعاً متری ۱۲ میلیون تومان که حدودا ۴۵ درصد به صورت نقدی والباقی طی ۴۰ قسط پرداخت می گردد.

فاز دوم پروژه نیکان

قیمت زمین، جواز، تراکم و امتیاز: متری ۵ میلیون و پانصد هزار تومان

مبلغ وام: حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ میلیون تومان که در دست پیگیری می باشد. فعلا مبلغ ۶۰ میلیون تومان از بانک رسالت کارسازی خواهد شد.

واحدهای پروژه نیکان دارای دفترچه مالکیت بوده و توسط تعاونی صادر شده و نقل و انتقال نیز زیر نظر تعاونی ثمین اجرای دقیق انجام می شود و انتخاب طبقه ی اعضا نیز براساس خوش حسابی در پرداخت اقساط در انتهای پروژه و طبق اولویت بندی انجام می شود.

پروژه های منطقه 22

شرکت آرین سازه

پروژه ستین چیتگر

عکس پروژه ستین چیتگرپروژه ستین چیتگر توسط شرکت آرین سازه و در زمینی به مساحت 19 هزار مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 12 برج 12 طبقه و تعداد 1100 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن خاتم الانبیاء

پروژه پدافند ارتش

عکس پروژه پدافند ارتشپروژه پدافند ارتش در پهنه C شهرک چیتگر، در زمینی به مساحت 225 هزار مترمربع در دو بلوک 32 و 40 طبقه در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 1126 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش

پروژه مرجان

عکس پروژه مرجانپروژه مرجان در پهنه C شهرک چیتگر و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این پروژه تنها برج 42 طبقه ی منطقه است که 474 واحد 80 تا 150 متری را شامل می شود.

تعاونی توسعه مسکن همت

پروژه رومنس

عکس پروژه رومنسپروژه رومنس مرواریدشهر در زمینی به مساحت 36 هزار مترمربع درحال ساخت می باشد. این پروژه 8 بلوک 12 طبقه (1طبقه لابی، 4 طبقه منفی و پارکینگ) و در مجموع 576 واحد مسکونی را شامل می شود.