پروژه ستین

پروژه ستین که توسط شرکت ساختمانی آرین سازه در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد در منطقه 22 تهران و در موقعیت مکانی بسیار عالی واقع شده است که به دلیل قرارگیری این پروژه در منطقه چیتگر به آن پروژه ستین چیتگر نیز می گویند.

در زیر چند نمونه از مواردی که پروژه ی مسکونی ستین را نسبت به سایر برج های منطقه 22 ممتاز کرده است نام می بریم:
1_ موقعیت مکانی و لوکیشن ستین که از لحاظ دسترسی به مراکز مهم رفاهی، تجاری، گردشگری و… بسیار حائز اهمیت است.
2_ امکانات و مزایای پروژه ستین همچون امکانات رفاهی و سازه ای آن و موارد قراردادی که باعث می شود خریدار یا سرمایه گذار خریدی امن داشته داشته باشد.

پروژه ستین شرایط اقتصادی مناسبی را فراهم می کند تا سرمایه گذاران و خریداران بتوانند با کم ترین میزان سرمایه و هزینه ی ممکن اقدام به خرید ملک نمایند.

در ادامه قصد داریم  به بررسی موارد زیر در پروژه ی آینده دار و پرسود ستین بپردازیم:

مشخصات پروژه ستین

 • اسم سازنده: شرکت آرین سازه رابین
 • اسم تعاونی: توسعه ساخت ستاره همت غرب
 • تیپ واحد ها: مسکونی
 • موقعیت: بلوار اردستانی
 • متراژ:  60، 90، 120، 150، 160 و 180
 • تعداد واحد ها: 1100
 • متراژ پارکینگ: 20 الی 30 متر
 • متراژ انباری: 8 متر
 • مساحت کل زمین: 19000 متر

توضیحات: پارکینگ و انباری از همکف تا طبقه منفی 4 است. واحد های بالای 150 متر حداقل 2 پارکینگ دارند. زمانی که پروژه به اتمام برسد در صورتی که پارکینگ و انباری اضافه باشد به صورت مزایده ای به اعضاء فروخته می شود.

عکس پروژه ستین

موقعیت مکانی پروژه ستین

عکس موقعیت مکانی پروژه ستین

آدرس پروژه

پروژه ستین در منطقه 22 تهران، چیتگر،اتوبان تهران-کرج، بلوار اردستانی نبش چهار راه دانش قرار دارد.

عکس بزرگراه های اطراف پروژه ستین

دسترسی به جاده های اصلی

جاده ها و مسیرهای اصلی در اطراف پروژه عبارت اند از: بزرگراه شهید همت- بزرگراه شهید خرازی- اتوبان شهیدهمدانی - آزادراه تهران کرج

مراکز مهم رفاهی-گردشگری اطراف

پروژه ستین دارای دسترسی مناسبی به اماکن تجاری-گردشگری اطراف می باشد از جمله بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارو یک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و...

دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی

پروژه برج های ستین از لحاظ نزدیکی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی در موقعیت مکانی بسیار خوبی قرار دارد.

مراکز مهم اطراف پروژه ستین

عکس مراگز درمانی اطراف پروژه ستین

مراکز درمانی اطراف پروژه ستین

درمانگاه ها: درمانگاه شبانه روزی دکتر تختی، ساختمان پزشکان مهر، درمانگاه شهرداری و.. بیمارستان ها: بیمارستان مغز و اعصاب دکتر مجید سمیعی، بیمارستان تات، بیمارستان تریتا، بیمارستان خیریه صاحب کوثر و...

عکس بازار ایران مال

مراکز خرید و تجاری

مجتمع  ایران مال: با کاربری های تجاری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی. مجتمع رزمال: با کاربری های متنوع از جمله اداری، تجاری و تفریحی ورزشی. مجتمع خلیج فارس: با کاربری های  تجاری، تفریحی و توریستی و اقامتی.

عکس سالن ورزشی

مراکز ورزشی

باشگاه پاورجیم: واقع در غرب دریاچه چیتگر، شهرک چیتگر، برج پامچال ۳ مجموعه ورزشی چیتگر: واقع در جاده مخصوص کرج-کیلومتر 14 - خیابان 47 باشگاه ورزشی جهان: واقع در همت غرب-غرب دریاچه شهدای خلیج فارس-شهرک سرو آزاد-خیابان شهید گودرزی

عکس مراگز فرهنگی اطراف پروژه ستین

مراکز فرهنگی

فرهنگسرای طبرستان: واقع در بلوار امیرکبیر - چهارراه گلها - نبش خیابان گلبرگ خانه فرهنگ امیرکبیر: واقع در شهرک گلستان، بلوار امیرکبیر، انتهای بلوار هاشم زاده نبش قائم یازدهم پلاک ۸۴ مجتمع فرهنگی چیتگر: واقع در نرسیده به عوارضی بلوار کوهک

عکس امکانات پروژه ستین

امکانات و مزایای پروژه ستین

 • سالن اجتماعات و سالن ورزشی برای هر بلوک
 • لابی مجلل
 • کارواش
 • لاندری روم
 • پارکینگ و انباری اختصاصی با دارا بودن سیستم تهویه 
 • هایپر مارکت، کافی شاپ و رستوران
 • زمین چند منظوره ورزشی، استخر و سونا
 • سه لاین آسانسور برای هر بلوک که دولاین نفربر و یک لاین باربر می باشد
 • مهدکودک و زمین بازی کودک
 • امکانات سازه ای پروژه ستین 
 • برخورداری از مزایای قرار دادبا تعاونی آرین سازه (تعاونی توسعه ستاره همت غرب)

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

با مراجعه به کارگزاری هاکان واسطه ها را حذف کنید و خریدی مطمئن و با قیمت کمتر داشته باشید

پذیره نویسی و پیش فروش پروژه ستین

پذیره نویسی چیست؟

در هر پروژه بعد از تعیین تعاونی، سازنده برای تأمین هزینه ها می بایست اقدام به جذب سرمایه گذار و مشخص کردن اعضای اولیه تعاونی کرد. به مرحله ای که تعاونی اقدام به پیش فروش پروژه می کند؛ تا زمانی که دفترچه ها صادر شده و توسط تعاونی به اعضای اولیه تحویل داده شود، مرحله پذیره نویسی می گویند.

اعضای تعاونی چه کسانی هستند؟

در مرحله پذیره نویسی اشخاصی شرکت می کنند که عضو اولیه بوده و از شخص دیگری خرید نمی کنند و این افراد صاحب امتیاز خواهند بود. از این رو به آنها اعضای اصلی تعاونی می گویند. آنها می توانند بعد از مدتی امتیاز خود را با کسب سود دریافت کنند.

پیش فروش چیست؟

به پروسه ای که سرمایه گذار یا خریدار هزینه ساخت پروژه را هم زمان با پیشرفت پروژه به سازنده پرداخت می کند و سازنده از این طریق هزینه ساخت پروژه را تأمین می کند، پیش فروش یا پیش خرید گفته می شود.

پذیره نویسی پروژه ستین

در حال حاضر ستین تنها پروژه ای است که در مرحله پذیره نویسی قرار دارد. اشخاصی که در مرحله پذیره نویسی وارد پروژه می شوند به آنها اعضای اولیه تعاونی گفته می شود و دیگر احتیاجی به پرداخت حق امتیاز ندارند و از بیشترین سود بهره مند می شوند.
از طرفی افرادی که در این مرحله وارد می شوند از سود 15% سالیانه مشارکت با آرین سازه نیز بهره مند می شوند.

مزایای شرکت در پذیره نویسی

 • دارا بودن حق امتیاز (در این مرحله سرمایه گذار هزینه ای برای خرید امتیاز پرداخت نمی کند)
 • برخورداری از سود 15% مشارکت سالیانه
 • داشتن حق انتخاب واحد با توجه به خوش حسابی
عکس سرمایه گذاری امن

امتیاز چیست؟ (امتیاز پروژه ستین)

پروژه ستین چیتگر دارای کمترین امتیاز در مرحله پذیره نویسی است ولی بعد از اتمام پذیره نویسی به سرعت بر ارزش امتیاز آن افزوده خواهد شد. در هر مرحله اعم از از گود برداری، اجرای اسکلت، دیوار چینی، نازک کاری و… با یک ارزش افزوده در زمان کوتاه مواجه خواهید شد.

ارزش افزوده امتیاز چیست؟

افزایش قیمت امتیاز درکوتاه مدت. زمانی که پروژه به مرحله گود برداری برسد ۲۰ تا ۵۰ درصد و بعد از اجرای اسکلت ۱۰ تا ۳۰ درصد و بعد از سفت کاری ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش قیمت داریم.

خرید واحد در پذیره نویسی

برای خرید واحد های 60 الی 180 متری  پروژه ستین در زمان پذیره نویسی، می بایست به کارگزار رسمی آرین سازه، کارگزاری هاکان مراجعه کرد. در غیر این صورت امکان سودجویی برای افراد کلاهبردار فراهم می شود.

شرایط پرداخت پروژه ستین (نحوه پرداخت اولیه و اقساط)

قیمت زمین و تراکم پروژه ستین

مبلغ زمین، تراکم و جواز پروژه ستین متری 5 میلیون و 500 هزار تومان بسته شده است.

قیمت ساخت، اقساط و شرایط پرداخت پروژه ستین

قیمت کل علی الحساب ساخت پروژه ستین متری 6 میلیون و 500 هزار تومان می باشد که خریدار می بایست آن را به صورت اقساط و در مدت زمان 43 ماه پرداخت نماید.

تیپ 60 متری: واریزی اولیه 300 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 150 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 10 میلیون تومان

تیپ 90 متری: واریزی اولیه 450 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 225 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 15 میلیون تومان

تیپ 120 متری: واریزی اولیه 595 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 300 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 20 میلیون تومان

تیپ 150 متری: واریزی اولیه 775 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 400 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 25 میلیون تومان

تیپ 160 متری: واریزی اولیه 845 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 426 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 26 میلیون و 500 هزار تومان

تیپ 170متری: واریزی اولیه 915 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 435 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 28 میلیون تومان

تیپ 180 متری: واریزی اولیه 995 میلیون تومان، 5 ماه پس از ثبت نام 450 میلیون تومان، الباقی طی 43 ماه، هر ماه 30 میلیون تومان

نکاتی که باید به آن توجه شود:

– بعد از هر پرداختی دفترچه می بایست توسط مدیریت امضاء شده و مهر برجسته شرکت را دارا باشد.
– در جدول ارائه شده شماره حساب های مربوط به تعاونی مشخص شده است. فلذا از واریز وجه به حساب های دیگر مطلقاً خود داری کنید.
– با توجه به افزایش قیمت مصالح مصرفی در ساخت و ساز قیمت های ارائه شده در جدول ها علل حساب بوده است.

شرایط نقل و انتقال پروژه ستین

پروژه ستین دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در کارگزاری مورد تأیید تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب (کارگزاری هاکان) انجام می گیرد. بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار باید خرید خود را از عضو اولیه تعاونی انجام دهد (بصورت پرداخت واریزیه اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+حق امتیاز به عضو اولیه) و از وی وکالت گرفته و با مراجعه به دفتر تعاونی نقل و انتقال دفترچه به نام خریدار انجام می شود.

وام پروژه ستین

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در پروژه ستین اعطای وام بانکی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط وام پروژه ستین با مشاوران ما در هاکان  تماس حاصل فرمایید.

 

با حداقل پیش پرداخت خانه دار شوید

برای اطلاع از نحوه شرکت در پذیره نویسی و أخذ وام پروژه ستین با مشاوران ما در هاکان تماس بگیرید

پیشرفت پروژه ستین آرین سازه

در حال حاظر تجهیز کارگاه تکمیل شده است و سوله های قدیمی نزدیک به محل ساخت پروژه به طور کامل تخریب شده اند. هم اکنون نیز آسفالت های روی زمین محل گود برداری کنده شده و محل احداث برج های ستین آماده شروع مراحل اولیه ساخت یعنی گود برداری می باشد.

زمان گودبرداری ستین

زمان گود برداری از آبان ماه سال 1400 تخمین زده شده است. که هم اکنون پروژه در حال اجراست و مراحل لازم برای اجرای گود برداری در حال انجام است.

زمان تحویل پروژه

زمان تحویل را نیمه دوم سال 1403 عنوان کرده اند. که تدابیر مناسبی برای زمان تحویل در نظر گرفته اند. که با پرداخت آخرین قسط واحد را با توجه به خوش حسابی اعضاء اول انتخاب و بعد واگذار می شود. . بنابر این در صورت دیر کرد در تحویل پروژه، در نظر گرفتن مبلغی بر اساس صلاح دید کارشناس به عنوان جریمه مشخص می شود. این مبلغ مطابق اجاره آن واحد در ماه محاسبه

 

سرمایه گذاری در پروژه ستین

درحال حاضر قیمت پیش خرید پروژه ستین حدوداً متری 14 میلیون تومان است که در مقایسه با برج های اطراف آن مانند همراه اول، نگین و… که متری 27 الی 30 میلیون تومان قیمت دارند بسیار کم تر است و همین موضوع سبب می شود ستین گزینه ای ایده آل و مناسب برای سرمایه گذاری باشد.

همچنین بالا بودن پتانسیل رشد منطقه با توجه به وجود زیر ساخت های مناسب و احداث ابر پروژه هایی مانند بازار بزرگ ایران مال، بام لند، دریاچه چیتگر، مجموعه هزارو یک شهر و… فاکتور دیگری است که سرمایه گذاران را به خرید امتیاز پروژه برج های ستین ترغیب می کند.

کارگزاری رسمی فروش (دفتر فروش پروژه ستین)

پروژه ستین دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در کارگزاری مورد تأیید تعاونی توسعه ساخت ستاره همت غرب (کارگزاری هاکان) انجام می گیرد. لازم به ذکر است از تاریخ 97/01/17 تمامی حق واگذاری واحد ها یا پروژه های ساخته شده توسط آرین سازه انحصارا به تعاونی توسعه ساخت همت غرب واگذار شده است.

عکس اعطای نمایندگی کارگزاری هاکان

برای شروع قصه شما فراتر از یک سقف را داریم

شما هم می توانید صاحب خانه شوید کافی است با مشاوران ما در هاکان تماس بگیرید

سؤالات متداول

مواردی که ستین را نسبت به بقیه پروژه ها متمایز می کند به این شرح است:

۱_ موقعیت مکانی و لوکیشن ستین که از لحاظ دسترسی به مراکز مهم رفاهی، تجاری، گردشگری و… بسیار حائز اهمیت است.
۲_ امکانات و مزایای پروژه ستین همچون امکانات رفاهی و سازه ای آن و موارد قراردادی که باعث می شود خریدار یا سرمایه گذار خریدی امن داشته داشته باشد. پروژه ستین شرایط اقتصادی مناسبی را فراهم می کند تا سرمایه گذاران و خریداران بتوانند با کم ترین میزان سرمایه و هزینه ی ممکن اقدام به خرید ملک نمایند.

پروژه ستین دارای واحد های  ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۵۰، ۱۶۰ و ۱۸۰ متری می باشد

علاوه بر اختصاص انباری و پارکینگ 20 الی 30 متری به هر واحد و وجود پارکینگ مهمان، امکان خرید پارکینگ و انباری اضافه (به صورت مزایده ای) نیز وجود خواهد داشت و علاوه بر این به واحد های بالای 150 متر پارکینگ اضافه تعلق می گیرد.

پروژه ستین یکی از پروژه هایی است که دارای کمترین امتیاز در مرحله پذیره نویسی است ولی بعد از اتمام پذیره نویسی به سرعت بر ارزش امتیاز آن افزوده خواهد شد. در هر مرحله اعم از از گود برداری، اجرای اسکلت، دیوار چینی، نازک کاری و… با یک ارزش افزوده در زمان کوتاه مواجه خواهید شد.

ارزش امتیاز پروژه بیش از هرچیزی به این بستگی دارد که پروژه در چه مرحله ای از ساخت قرار دارد، نوع قرارداد و دفترچه مالکیت آن به چه صورت است، حق انتخاب واحد توسط خریدار در دفترچه مشخص شده یا نه و در آخر بازار تأثیر زیادی در تعیین قیمت ها دارد.

لوکیشن دقیق پروژه ستین، چیتگر-اتوبان تهران – کرج، بلوار اردستانی نبش چهار راه دانش می باشد.

43 ماه بعد از زمان گود برداری

سود 15% به کسانی تعلق می گیرد که در زمان پذیره نویسی به پروژه وارد شده و تا زمانی که پروژه به اتمام برسد در آن می مانند.

در حال حاضر ستین تنها پروژه ای است که در مرحله پذیره نویسی قرار دارد. اشخاصی که در مرحله پذیره نویسی وارد پروژه می شوند به آنها اعضای اولیه تعاونی گفته می شود و دیگر احتیاجی به پرداخت حق امتیاز ندارند و از بیشترین سود بهره مند می شوند.
از طرفی افرادی که در این مرحله وارد می شوند از سود 15% سالیانه مشارکت با آرین سازه نیز بهره مند می شوند.

خریداران می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مشاوران ما در کارگزاری هاکان هوم (کارگزاری رسمی آرین سازه) تماس بگیرند:

021-46145600 / 021-46145700 / 09128902041 / 09128902051

عکس کارگزاری هاکان هوم

پروژه های منطقه 22

تعاونی مسکن خاتم الانبیاء

پروژه پدافند ارتش

عکس پروژه پدافند ارتشپروژه پدافند ارتش در پهنه C شهرک چیتگر، با مساحت 225 هزار مترمربع در دو بلوک 32 و 40 طبقه در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 1126 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق

پروژه نیکان

عکس پروژه نیکانپروژه نیکان در منطقه مرواریدشهر و در زمینی به مساحت 19300 مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه 6 بلوک 14 طبقه و درمجوع 700 واحد مسکونی و تجاری را شامل می شود.

تعاونی مسکن پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش

پروژه مرجان

عکس پروژه مرجانپروژه مرجان در پهنه C شهرک چیتگر و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این برج 42 طبقه 474 واحد 80 تا 150 متری را شامل می شود.

تعاونی توسعه مسکن همت

پروژه رومنس

عکس پروژه رومنسپروژه رومنس مرواریدشهر در زمینی به مساحت 36 هزار مترمربع درحال ساخت می باشد. این پروژه 8 بلوک 12 طبقه (1طبقه لابی، 4 طبقه منفی و پارکینگ) را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *