پروژه رومنس حکیم

مشخصات پروژه رومنس حکیم

پروژه رومنس حکیم در آینده ای نزدیک توسط تعاونی توسعه مسکن همت (شماره ثبت 562303) در غرب دریاچه چیتگر در تقاطع اتوبان شهید همدانی (حکیم) و بلوار اردستانی ساخته خواهد شد. این پروژه با توجه به قرارگیری در منطقه ای به دور از آلودگی از آب و هوای مطبوع و مناسبی برخوردار است و دسترسی به مراکز مهم و امکانات شهری، سهولت در رفت و آمد، شرایط پرداخت عالی، تخصیص وام 300 میلیونی و از همه مهم تر وجود پتانسیل و زیرساخت های رشد و پیشرفت در این منطقه از جمله مواردی است که پروژه رومنس حکیم را به انتخابی فوق العاده برای سرمایه گذاری تبدیل می کند. 

تعداد بلوک

پروژه رومنس حکیم دارای 5 بلوک 16 طبقه می باشد که در هر بلوک یک طبقه لابی و 5 طبقه پارکینگ قرار دارد.

متراژ پروژه

مساحت کل زمین پروژه 8000 متر مربع می باشد.

تعداد واحدها

در هر بلوک تعداد 100 واحد قرار دارد. طبقه 1 تا 8 هر طبقه 7 الی 8 واحد و طبقات 8 تا 16 هر طبقه 5 الی 6 واحد را دارا می باشد.

متراژ واحدها

پروژه رومنس حکیم دارای واحد های 115 متری (2خوابه)، 135متری (3خوابه)، 150 متری (3خوابه) می باشد.

امکانات پروژه رومنس حکیم

 • لابی بسیار مجلل
 • سیستم BMS
 • سالن ورزشی مجهز
 • روف گاردن
 • سیستم اطفاء حریق
 • فضای سبز
 • راه پله اضطراری
 • پارکینگ اختصاصی و پارکینگ مهمان
 • فضای ورزشی روباز
 • پیست دوچرخه سواری
 • سینما و سالن اجتماعات
 • آسانسورهای نفر بر و بالابر
 • استخر ، سونا و جکوزی
 • مهد کودک و پارک بازی کودکان
 • سیستم ایمنی و مدار بسته و برق
 • سیستم گرمایشی و سرمایشی مدرن
عکس پروژه رومنس حکیم
عکس پروژه رومنس حکیم

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

پروژه رومنس حکیم کجاست؟

عکس لوکیشن پروژه رومنس حکیم

آدرس پروژه

این برج در تقاطع اتوبان حکیم و بلوار اردستانی واقع شده است.

عکس لوکیشن پروژه رومنس

دسترسی به جاده های اصلی

پروژه رومنس حکیم دارای دسترسی مناسبی به اتوبان های حکیم، تهران-کرج، خرازی و همت می باشد.

مراکز مهم رفاهی-گردشگری اطراف

از جمله مزایای برج های رومنس حکیم نزدیکی به مراکز رفاهی، تجاری و گردشگری منطقه از جمله باغ ملی گیاه شناسی، بازار بزرگ ایران مال، مجموعه هزارویک شهر، دریاچه چیتگر، بام لند و... می باشد.

عکس خطوط مترو

دسترسی به خطوط مترو، اتوبوسرانی و تاکسیرانی

دسترسی آسان پروژه رومنس حکیم به مترو وردآورد و چیتگر، خطوط تاکسیرانی و اتوبوسرانی رفت و آمد را برای مردم و ساکنین منطقه بسیار آسان نمونده است.

لوکیشن پروژه رومنس حکیم

عکس لوکیشن پروژه رومنس حکیم

پذیره نویسی پروژه رومنس حکیم

پذیره نویسی چیست؟

در هر پروژه بعد از تعیین تعاونی سازنده ،برای تأمین هزینه ها می بایست اقدام به جذب سرمایه گذار و مشخص کردن اعضای تعاونی کرد. به مرحله ای که تعاونی اقدام به پیش فروش پروژه می کند؛ تا زمانی که دفترچه ها صادر شده و توسط تعاونی به اعضای اولیه تحویل داده شود، مرحله پذیره نویسی می گویند.

اعضای تعاونی چه کسانی هستند؟

در مرحله پذیره نویسی اشخاصی شرکت می کنند که عضو اولیه بوده و از شخص دیگری خرید نمی کنند و این افراد صاحب امتیاز خواهند بود. از این رو به آنها اعضای تعاونی می گویند. آنها می توانند بعد از مدتی امتیاز خود را با کسب سود دریافت کنند.

پیش فروش چیست؟

به پروسه ای که سرمایه گذار یا خریدار هزینه ساخت پروژه را هم زمان با پیشرفت پروژه به سازنده پرداخت می کند و سازنده از این طریق هزینه ساخت پروژه را تأمین می کند، پیش فروش یا پیش خرید گفته می شود.

پذیره نویسی پروژه رومنس حکیم

پروژه رومنس حکیم هم اکنون در مرحله پذیره نویسی قرار دارد و از آنجا که تعداد واحد ها محدود می باشد معمولا ابتدا واحد های بزرگتر به اتمام می رسند و در این پروژه تمامی واحد ها برای پذیره نویسی موجود می باشد. بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار می بایست آپارتمان های رومنس حکیم را از اعضای اولیه تعاونی خریداری کند و حق امتیاز پروژه را نیز به آنها پرداخت نماید.

عکس پیش خرید آپارتمان

امتیاز چیست (امتیاز پروژه رومنس حکیم)

پروژه رومنس حکیم نیز مانند پروژه رومنس مرواریدشهر دارای کمترین امتیاز در مرحله پذیره نویسی است ولی بعد از اتمام پذیره نویسی به سرعت بر ارزش امتیاز آن افزوده خواهد شد. در هر مرحله اعم از از گود برداری، اجرای اسکلت، دیوار چینی، نازک کاری و… با یک ارزش افزوده در زمان کوتاه مواجه خواهید شد.

ارزش افزوده امتیاز چیست؟

افزایش قیمت امتیاز درکوتاه مدت. زمانی که پروژه به مرحله گود برداری برسد ۲۰ تا ۵۰ درصد و بعد از اجرای اسکلت ۱۰ تا ۳۰ درصد و بعد از سفت کاری ۱۰ تا ۳۰ درصد افزایش قیمت داریم.

پیش فروش پروژه رومنس حکیم

قیمت زمین و تراکم پروژه رومنس حکیم

مبلغ زمین، تراکم و جواز پروژه رومنس متری هشت میلیون و سیصد هزار تومان بسته شده است و اقساط زمین و تراکم تا 3 ماه بعد از ثبت نام ادامه دارد.

قیمت ساخت، اقساط و شرایط پرداخت پروژه رومنس حکیم

قیمت کل علی الحساب ساخت پروژه رومنس حکیم متری 6 میلیون تومان می باشد.

تیپ 115 متری: واریزی اولیه 345 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 255 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 200 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 154 میلیون و 500هزار تومان/ هزینه کارگزاران: 25 میلیون تومان

تیپ 135 متری: واریزی اولیه 390 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 300 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 235 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 195 میلیون و پانصد هزار تومان/ هزینه کارگزاران: 30 میلیون تومان

تیپ 150 متری: واریزی اولیه 435 میلیون تومان، یک ماه پس از ثبت نام 325 میلیون تومان، دو ماه بعد از ثبت نام 260 میلیون تومان، سه ماه بعد از ثبت نام 225 میلیون و پانصد هزار تومان/ هزینه کارگزاران: 35 میلیون تومان

شرایط پرداخت اقساط 40 ماهه: 

تیپ 115 متری: ماهیانه 17/5 میلیون تومان و هر 3 ماه یکبار 53 میلیون تومان

تیپ 135 متری: ماهیانه 20 میلیون تومان و هر 3 ماه یکبار 60 میلیون تومان

تیپ 150 متری: ماهیانه 22/5 میلیون تومان و هر 3 ماه یکبار 68/5 میلیون تومان

شرایط نقل و انتقال پروژه رومنس حکیم

قبل از هرچیز لازم به ذکر است که پروژه رومنس دارای دفترچه تعاونی معتبر بوده و تمامی نقل و انتقالات به صورت رسمی و در دفترخانه انجام می گیرد. بعد از پایان پذیره نویسی خریدار یا سرمایه گذار باید خرید خود را از عضو اولیه تعاونی انجام دهد (بصورت پرداخت واریزیه اولیه+اقساط پرداخت شده تا کنون+حق امتیاز به عضو اولیه) و از وی وکالت گرفته و با مراجعه به دفتر تعاونی نقل و انتقال دفترچه به نام خریدار انجام می شود. در زیر شرایط نقل و انتقال درج شده در دفترچه تعاونی را ذکر می کنیم:

 • در فرآیند نقل و انتقال فروشنده کلیه حقوق و منافع فعلی و آتی در پروژه رومنس را به طور قطعی به خریدار منتقل می نماید. فلذا طرفین حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب نموده و مسئولیت هر گونه ضرر و منفعت احتمالی آتی کاملاً به عهده خریدار می باشد. لذا منبعد تعاونی توسعه مسکن همت خریدار را به عنوان دارنده امتیاز پروژه رومنس با کد عضویت مذکور تلقی می نماید و خریدار با امضاء ذیل این گواهی اطلاع خود را از تعهدات در قبال قوانین جاری این تعاونی و شرایط مندرج در اطلاعیه پیش ثبت نام و فرم پیش ثبت نام پروژه رومنس اعلام داشته و خود را متعهد به رعایت قوانین و ضوابط شرکت تعاونی توسعه مسکن همت می نماید. لازم به ذکر است تعاونی توسعه مسکن همت هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال ارزش و قیمت معامله انجام شده ندارد و نخواهد داشت.
 • این تعاونی مسئولیتی نسبت به توافق فی ما بین طرفین و مبالغ مازاد نخواهد داشت طبق مصوبه هیئت مدیره نقل و انتقال با دریافت هزینه نقل و انتقال به میزان دو میلیون و پانصد هزار تومان قانونی می گردد. انتقال صرفاً به معنای انتنقال سهامداری در پروژه رومنس بوده و به هیچ وجه به معنای عضویت در تعاونی توسعه مسکن همت نمی باشد. درج نقل و انتقال بدون مهر و امضاء های مربوطه فاقد ارزش و اعتبار می باشد

وام پروژه رومنس

یکی از مهم ترین مزایای سرمایه گذاری در پروژه رومنس اعطای وام بانکی 300 الی 600 میلیون تومانی به اعضای تعاونی می باشد. این وام پس از پیشرفت 60 درصد از پروژه به متقاضیان تعلق می گیرد و شرایط باز پرداخت آن به این صورت است که اقساط بعد از تحویل واحد به خریدار شروع شده و فرد می تواند آن را در بازه زمانی 9 تا 12 سال و با سود 12 درصد پرداخت نماید.

 

عکس شرایط پرداخت پروژه رومنس حکیم
عکس شرایط پراخت و اقساط پروژه رومنس حکیم

تعاونی توسعه مسکن همت پروژه رومنس حکیم

تعاونی توسعه مسکن همت با شماره ثبت 562303 یکی از معتبر ترین تعاونی ها و سازندگان منطقه 22 تهران است که با وجود تازه تأسیس بودن توسط هیئت مدیره ای با تجربه و پر تلاش اداره می شود و تا کنون توانسته پروژه های موفق بسیاری را در کارنامه خود به ثبت برساند از جمله پروژه پارسیا و برج های برلیان 1 و 2.

پروژه رومنس وزارت دفاع 

پروژه ی رومنس مربوط به هوافضای شهید همت بوده و به طور مستقیم زیر نظر وزارت دفاع نیست اما تمامی پرسنل این پروژه از کارکنان وزارت دفاع هستند و از این جهت می توان گفت این پروژه غیر مستقیم زیر مجموعه وزارت دفاع می باشد.

عکس تعاونی توسعه مسکن همت
عکس کلاهبرداری در ستین و تدابیر آرین سازه

کلاهبرداری پروژه رومنس

هرکجا صحبت از پروژه های بزرگ، انبوه سازی و سرمایه گذاری های کلان باشد شاهد حضور افراد سودجو و کلاهبرداران هستیم.

اما نکته ای که  سرمایه گذاران باید نسبت به آن آگاهی داشته باشند این است که اکثراً این نوع کلاهبرداری ها توسط اشخاص صورت می گیرد نه سازندگان و تعاونی های معتبر. اگر اشخاص، خریداران و سرمایه گذاران در هنگام سرمایه گذاری دقت لازم را داشته باشند و برای خرید به تعاونی ها و کارگزاری های معتبر مراجعه کنند و استعلامات لازم را بگیرند و با آگاهی وارد پروژه شوند مورد سوء استفاده افراد سودجو قرار نخواهند گرفت. علاوه بر این توجه به موارد زیر می تواند به سرمایه گذاران در یک خرید مطمئن کمک کند:

1- دفترچه تعاونی جعلی نباشد

2- دقت در نقل و انتقال دفترچه خرید امتیاز

3- مطالعه کامل مفاد قرارداد

پیشرفت پروژه رومنس حکیم

پروژه رومنس حکیم در مرحله قبل از گود برداری قرار دارد و کارهای اداری آن در حال انجام شدن است.

زمان تحویل پروژه رومنس حکیم

زمان تحویل پروژه رومنس حکیم 36 ماه بعد از شروع گودبرداری و آغاز ساخت پروژه می باشد.

عکس زمان تحویل پروژه رومنس حکیم
پخش ویدیو

پروژه های منطقه 22

شرکت آرین سازه

پروژه ستین چیتگر

عکس پروژه ستین چیتگرپروژه ستین چیتگر توسط شرکت آرین سازه و در زمینی به مساحت 19 هزار مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 12 برج 12 طبقه و تعداد 1100 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن خاتم الانبیاء

پروژه پدافند ارتش

عکس پروژه پدافند ارتشپروژه پدافند ارتش در پهنه C شهرک چیتگر، در زمینی به مساحت 225 هزار مترمربع در دو بلوک 32 و 40 طبقه در حال ساخت می باشد. این پروژه در مجموع 1126 واحد مسکونی را شامل می شود.

تعاونی مسکن معاونت مهندسی و پدافند غیرعامل نیروی دریایی ارتش

پروژه مرجان

عکس پروژه مرجانپروژه مرجان در پهنه C شهرک چیتگر و در زمینی به مساحت 7000 متر مربع در حال ساخت می باشد. این پروژه تنها برج 42 طبقه ی منطقه است که 474 واحد 80 تا 150 متری را شامل می شود.

تعاونی مسکن ثمین اجرای دقیق

پروژه نیکان

عکس پروژه نیکانپروژه نیکان در منطقه مرواریدشهر و در زمینی به مساحت 19300 مترمربع در حال ساخت می باشد. این پروژه 6 بلوک 14 طبقه (4طبقه پارکینگ 1طبقه لابی) و درمجوع 700 واحد مسکونی و تجاری را شامل می شود.