پروژه ارکیده

پروژه ارکیده از 11 برج تشکیل شده است که دارای کاربری مسکونی میباشد .برای مدیریت راحت تر این پروژه بزرگ ، آن را تقسیم بندی کرده اند تا پیشرفت این پروژه سریع تر انجام بشود .5 برج از 11 برج ارکیده به بنیاد تعاون کل ارتش و شرکت بنیان توسعه و عمران و هادی تعلق دارد.5 بلوک از مجموعه برج های ارکیده متعلق به بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران ( بتاجا ) می باشد که توسط شرکت بنیان توسعه وعمران هادی ساخته می شود و تمامی معاملات و خرید و فروش واحد هار در این بلوک ها در دفتر تعاونی صورت می گیرد.

پروژه ارکیده

تعداد بلوک

پروژه ارکیده دارای 11 بلوک میباشد

پروژه ارکیده

متراژ پروژه

در پهنه a دریاچه چیتگر به مساحت 3229.53 مترمربع 

پروژه ارکیده

متراژ واحدها

متراژ های واحدهای پهنه A شهرک چیتگر یا امام رضا عموما از 62 تا 150 متر هستند .

امکانات پروژه ارکیده پهنه a

 • امکانات موجود در برج ها کاملا مشترک هستند.
 • آنتن و ماهواره مرکزی و دارا بودن قابلیت دریافت تمامی شبکه های داخلی و خارجی
 • سالن ورزش و اجتماعات
 • ۴ لاین آسانسور (یک لاین باربری ،یک لاین تخت اورژانس برو 2 لاین نفربر (
 • برق اضطراری
 • چیلر مرکزی
 • سیستم اطفاء و اعلام حریق
 • لابی من تمام وقت
 • تلفن داخلی جهت ارتباط با واحد ها و لابی
 • هلی پد جهت امداد و نجات در بالای برج
 • وجود دستگاه خودپرداز در پایین برج

 

فرصت یک سرمایه گذاری مطمئن

غیر ممکن ها را از ما انتظار داشته باشید ، بهترین چیزی است که ما متخصص آنیم

موقعیت مکانی پروژه ارکیده

در ضلع غربی دریاچه چیتگر ، شهرکی بسیار مدرن به نام شهرک چیتگر یا (شهرک امام رضا سابق ) در حال اجرا میباشد .شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا از سه فاز تشکیل شده که آنها را با نام پهنه های A ، B و C میشناسند .ساخت کل پهنه های شهرک چیتگر ( شهرک امام رضا سابق ) توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل اجا (ارتش جمهوری اسلامی ایران ) انجام میگردد .شهرک چیتگر یا همان شهرک امام رضا که پهنه ای خوش ساخت در جایگاهی آرام و ساکت و بسیار خوش آب و هوا قرار گرفته .دریاچه چیتگر در ضلع شرقی پروژه ، باغ ملی گیاهشناسی ایران در ضلع جنوبی و آبشار تهران در ضلع شمال شرقی شهرک چیتگر یا شهرک امام رضا قرار گرفته است .موقعیت بنظیر شهرک چیتگر نسبت به اتوبان های حکیم و همت که در دو ضلع شمال و جنوب پروژه قرار دارند ، دسترسی چند قدمی به جنگل چیتگر ، فاصله ی ۵۰۰ متری تا دریاچه چیتگر ، دسترسی بسیار آسان به پایانه ی تاکسیرانی و اتوبوسرانی و همچنین نزدیکی ایستگاه مترو به شهرک مسکونی چیتگر یا شهرک امام رضا شرایط زندگی را برای ساکنین این شهرک بسیار آسان کرده است .

سازنده برج ارکیده

5 بلوک از برج های ارکیده توسط شرکت بنیان توسعه و عمران هادی وابسته به بنیاد تعاون کل ارتش جمهوری اسلامی ایران (بتاجا) ساخته شده و معاملات خرید و فروش تمامی واحدها در تعاونی بتاجا انجام می‌شود.

لازم به ذکر است که شرکت نبرد پی با شراکت بتاجا در حال ساخت ارکیده ها‌ی 2-3-4-5-6-7 می‌باشد.

شرایط پیش فروش پروژه ارکیده

قیمت برج ارکیده چیتگر نیز با توجه به امکانات و شرایط هر برج متفاوت از دیگری است. شما نیز برای خرید و یا فروش واحد آپارتمانی خود میتوانید با مشاورین هاکان هوم تماس حاصل نمایید، تا علاوه بر قیمت های بروز برج های ارکیده چیتگر با شرایط و امکانات برج های منطقه 22 بیشتر آشنا شوید.

ارکیده 1 :

دارای 19 طبقه مسکونی،یک طبقه ورودی و لابی وسه طبقه پارکینگ می باشد .انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد و متراژ انباری ها از 4 تا 12 متر متفاوت می باشد وهمچنین خانه ی فرد سرایدار مجتمع در طبقه 1- پارکینگ قرار گرفته است .در هر طبقه مسکونی این برج 10 واحد وجود دارد و در مجموع دارای 190 واحد می باشد. متراژ واحدها از نظر 70 متر تا 117 متر متغیر میباشد

ارکیده 2:

دارای 18 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد.انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد. در هر طبقه 12 واحد از متراژ 69 تا 110 متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 216 عدد می باشد .تمام واحدها غیر از واحدهای 110 متری دارای متراژ کمتر از 100 متر هستند.

ارکیده 3:

دارای 15 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد. انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد.در هر طبقه 5 واحد از متراژ 93 تا 123 متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 75 عدد می باشد .پارکینگ ارکیده 2 و 3 مشترک می باشند و از طریق پارکینگ به هم مرتبط اند.

ارکیده 4 :

دارای 15 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد. انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد.در هر طبقه 5 واحد از متراژ 93 تا 123 متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 75 عدد می باشد.پارکینگ ارکیده 2 و 3 مشترک می باشند و از طریق پارکینگ به هم مرتبط اند.

ارکیده 5 :

دارای 15 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد.انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد.در هر طبقه 10 واحد از متراژ 63 تا 110متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 150 عدد می باشد .تمام واحدها غیر از واحدهای 110 متری دارای متراژ کمتر از ۱۰۰ متر هستند..پارکینگ ارکیده 4 و 5 مشترک می باشند و از طریق پارکینگ به هم مرتبط اند.

ارکیده 6 :

دارای 15 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد. انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد. در هر طبقه 5 واحد از متراژ 93 تا 123 متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 75 عدد می باشد .پارکینگ ارکیده 2 و 3 مشترک می باشند و از طریق پارکینگ به هم مرتبط اند.

ارکیده 7 :

دارای 15 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد. انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد. . در هر طبقه 10 واحد از متراژ 63 تا 110 متر وجود دارد و مجموع تعداد واحد ها 150 عدد می باشد .

ارکیده 8 :

دارای 19 طبقه مسکونی،یک طبقه ورودی و لابی طبقه پارکینگ می باشد .انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد و متراژ انباری ها از 4 تا 12 متر متفاوت می باشد وهمچنین خانه ی فرد سرایدار مجتمع در طبقه 1- پارکینگ قرار گرفته است .در هر طبقه مسکونی این برج 10 واحد وجود دارد و در مجموع دارای 190 واحد می باشد. متراژ واحدها از نظر 62 متر تا 117 متر متغیر میباشد

ارکیده 9 :

دارای 19 طبقه مسکونی،یک طبقه ورودی و لابی طبقه پارکینگ می باشد .انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد و متراژ انباری ها از 4 تا 12 متر متفاوت می باشد وهمچنین خانه ی فرد سرایدار مجتمع در طبقه 1- پارکینگ قرار گرفته است .در هر طبقه مسکونی این برج 10 واحد وجود دارد و در مجموع دارای 190 واحد می باشد. متراژ واحدها از نظر 62 متر تا 117 متر متغیر میباشد.

ارکیده 10و11 :

دارای 27 طبقه مسکونی ،یک طبقه ورودی و لابی سه طبقه پارکینگ میباشد. انباری های هر واحد در کنار پارکینگ ها قرار دارد. تعداد واحد های طبقات از 4 تا 8 متر متغیر است. متراژ واحدها از نظر 78 متر تا 138 متر متغیر میباشد.خاص ترین برج های پهنه A هستند