برج های مجلل چیتگر

چیتگر که در منطقه ۲۲ تهران واقع شده است، آب‌وهوای بسیار خوبی داشته و برای زندگی کاملاً مناسب می‌باشد. ما در این مقاله، شش مورد از مجلل‌ترین برج‌های این منطقه را برای شما بررسی می‌کنیم. اگر شما نیز قصد خرید یا اجاره برج‌ های مجلل چیتگر را دارید، تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

پروژه ستین جزو برج های مجلل چیتگر است

یکی از برج های چیتگر که برای خرید و پیش‌خرید پیشنهاد می‌شود، برج ستین چیتگر می‌باشد. این پروژه را شرکت ساختمانی آرین سازه در دست داشته و در مراحل آغازین ساخت خود قرار دارد. شما می‌توانید یکی از واحدهای این برج را پیش‌خرید کنید. موقعیت مکانی و زیبای برج ستین، بسیار عالی بوده و شما می‌توانید به‌راحتی به مراکز گردشگری، رفاهی، تجاری و… دسترسی داشته باشید. ازاین‌رو، لوکیشن این پروژه نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می‌کند.

این پروژه، تعداد ۱۱۰۰ واحد مسکونی دارد که متراژ این واحدها، ۶۰ متری، ۹۰ متری، ۱۲۰ متری، ۱۵۰، ۱۶۰ و ۱۸۰ متری می‌باشد. شما می‌توانید متناسب با بودجه خود، هر یک از این واحدها را که تمایل داشتید، پیش‌خرید کنید. پروژه ستین چیتگر، در زمینی به مساحت ۱۹۰۰۰ متر ساخته شده است که فضای بسیار زیادی را در اختیار ساکنان خود قرار می‌دهد. پروژه ستین دارای چهارطبقه پارکینگ و انباری می‌باشد که هر انباری ۸ متر است. لازم به ذکر است که واحدهایی که بیشتر از ۱۵۰ متر هستند، دو پارکینگ دارند.

پروژه ستین، یکی از برج های چیتگر

پروژه نیکان

یکی دیگر از برج های مجلل چیتگر که افراد زیادی را به پیش‌خرید و سرمایه‌گذاری تشویق می‌کند، پروژه نیکان چیتگر می‌باشد که شما می‌توانید برای زندگی یا سرمایه‌گذاری آن را انتخاب کنید. مساحت کل زمین این پروژه نزدیک به ۱۹۳۰۰ مترمربع بوده و شرکت تعاونی مسکن ثمین، مدیریت و ساخت آن را بر عهده دارد. این تعاونی زیرمجموعه صنایع دفاع می‌باشد که در حال ساخت پروژه نیکان است. نام‌نویسی برای پیش‌خرید واحدهای این برج، از تاریخ اردیبهشت سال ۱۳۹۸ شروع شده است.

این پروژه محبوب، تعداد شش بلوک داشته که هر بلوک آن دارای ۱۴ طبقه می‌باشد. علاوه بر این، هر طبقه این برج، ۱۲ واحد دارد که هر واحد آن متراژهایی بین ۷۰ تا ۱۵۰ مترمربعی دارند. همان‌طور که گفتیم، پروژه نیکان در زمینی به مساحت ۱۹۳۰۰ مترمربع ساخته شده است که از این متراژ، ۳۴۸۰۰ مترمربع آن را ساختمان مفید تشکیل می‌دهد. همچنین ۱۰۰۰۰ مترمربع این ساختمان نیز واحدهای تجاری هستند که متراژ هر واحد تجاری، بین ۲۰ تا ۲۸ مترمربع خواهد بود.

پروژه نیکان، یکی از برج های چیتگر است که محوطه آن را با بهترین و باکیفیت‌ترین متریال ساخته اند. این برج، دارای شش لاین آسانسور خواهد بود که به‌صورت باربر و نفربر عمل می‌کنند. موقعیت مکانی این پروژه به صورتی است که افراد می‌توانند به‌راحتی به خطوط اتوبوس‌رانی، مترو و خطوط تاکسی دسترسی داشته باشند.

پروژه نیکان در منطقه چیتگر

پروژه پدافند هوایی ارتش

یکی دیگر از برج های مجلل چیتگر پروژه پدافند هوایی ارتش است که طرفداران بسیار زیادی دارد. این برج که در پهنه C شهرک چیتگر واقع شده است، به دست تعاونی مسکن خاتم‌الانبیا با مشارکت شرکت آرین سازه، ساخته می‌شود. سهم شرکت آرین سازه ۶۱ درصد می‌باشد و سهم شرکت پروژه پدافند هوایی ارتش نیز ۳۹ درصد خواهد بود. این پروژه، دو بلوک C و H دارد که هر یک از این بلوک‌ها تعداد طبقات متفاوتی دارند.

بلو C در این پروژه، کلاً ۳۲ طبقه دارد که تاکنون ۲۰ طبقه از آن اسکلت خورده است. به‌طورکلی، این ساختمان ۵۶۰ واحد داشته که متراژ این واحدها، ۶۰ متر، ۱۲۰ متر، ۱۸۰ متر و ۲۴۰ متر می‌باشد. این در حالی است که بلوک H دارای ۴۰ طبقه مسکونی است که از این تعداد طبقات، ۱۵ طبقه آن اسکلت خورده است. این بلوک، ۵۶۶ واحد دارد که متراژ واحدهای آن نیز مانند متراژ واحدهای بلوک C می‌باشد. زمان تحویل این پروژه به مشتریان، سال ۱۴۰۲ تخمین زده می‌شود.

پروژه پدافند هوایی ارتش

پروژه مرجان

یکی از بهترین و مجلل‌ترین برج های چیتگر که برای زندگی و حتی سرمایه‌گذاری انتخاب بسیار خوبی هستند، پروژه مرجان می‎‌باشد که تعاونی مسکن نیروی دریایی ارتش، ساخت آن را بر عهده دارد. این پروژه نیز مانند پروژه نیکان، در پهنه C منطقه چیتگر واقع شده و به شکل دوقلو ساخته شده است. هر برج این پروژه، ۴۲ طبقه دارد که کلاً شامل ۴۷۴ واحد می‌شود. هر واحد این برج، در متراژهای ۸۰ متری، ۱۰۵ متری، ۱۲۰ متری، ۱۳۰ متری و ۱۵۰ متری هستند. این پروژه، در زمینی به متراژ ۷۰۰۰ مترمربع واقع است.

پروژه مرجان از امکانات زیادی برخوردار است که مهم‌ترین آن را می‌توان به هوشمند بودن این برج‌ها اشاره کرد. این بدان معنی است که یک اپلیکیشن روی گوشی موبایل مالک واحد نصب می‌شود و با استفاده از آن، می‌تواند ساختمان را مدیریت و کنترل نماید. علاوه بر این، دو آسانسور پانوراما در این ساختمان وجود دارد که با سرعت بسیار زیادی حرکت می‌کنند.

پروژه زیبای مرجان در چیتگر

پروژه رومنس

یکی دیگر از برج های چیتگر که امکانات بسیار زیادی دارد، پروژه رومنس چیتگر می‌باشد که شرکت تعاونی توسعه مسکن‌ساز، ساخت آن را بر عهده دارد. این برج‌ها موقعیت مکانی بسیار خوبی دارند و شما می‌توانید به‌راحتی به مراکز تجاری یا رفاهی دسترسی داشته باشید. این پروژه دارای ۸ بلوک بوده که هر یک از این بلوک‌ها، ۱۲ طبقه دارند. همچنین هر طبقه آن، ۶ واحد دارند که می‌توان گفت که در کل، پروژه رومنس دارای ۵۷۶ واحد مسکونی می‌باشد. این واحدها در متراژ ۱۰۰ متری، ۱۳۰ متری و ۱۵۰ متری است.

لازم به ذکر است که این پروژه، در زمینی به مساحت ۳۶۲۰۰ مترمربع ساخته خواهد شد و هر بلوک آن نیز یک طبقه لابی دارد. علاوه بر این، هر بلوک این پروژه دارای ۴ طبقه پارکینگ زیرزمینی است. پروژه رومنس از امکانات وسیعی برخوردار است. برای مثال، این پروژه سیستم اطفاء حریق داشته که در صورت بروز مشکل، به ساکنان هشدار می‌دهد. از دیگر امکانات پروژه رومنس، می‌توان به پارکینگ اختصاصی و مهمان، پیست دوچرخه‌سواری، سیستم BMS، راه‌پله اضطراری و… اشاره کرد.

پروژه رومنس، یکی از برج های چیتگر

پروژه رومنس حکیم

این پروژه، یکی از بهترین برج های چیتگر است که شرکت تعاونی توسعه مسکن همت ساخت آن را بر عهده دارد. این پروژه، در قسمت غربی دریاچه چیتگر احداث خواهد شد که دسترسی به مراکز تجاری و رفاهی را تا حد زیادی ساده کرده است و دارای ۵ بلوک بوده که هر بلوک آن شامل ۱۶ طبقه است . لازم به ذکر است که هر طبقه این برج، دارای ۷ یا ۸ واحد می‌باشد و به‌طورکلی، ۵۰۰ بلوک وجود دارد. این واحدها در متراژ ۱۱۵، ۱۳۵ و ۱۵۰ متری در نظر گرفته می‌شود.

در واقع، پروژه رومنس حکیم در زمینی به مساحت ۸۰۰۰ مترمربع قرار دارد که از امکانات وسیعی برخوردار است. برای مثال، این پروژه دارای سیستم BMS، سیستم اطفاء حریق، استخر و سونا و جکوزی، سیستم سرمایشی و گرمایشی مدرن و بسیاری امکانات رفاهی دیگر می‌باشد.

سخن نهایی

برج های چیتگر آینده بسیاری خوبی دارند و برای سرمایه‌گذاری و پیش‌خرید، مناسب هستند. این منطقه به‌طورکلی، برای سرمایه‌گذاری کاملاً مطمئن خواهد بود و شما می‌توانید اطمینان حاصل کنید که زندگی در این برج‌ها، باعث راحتی و آسایش شما خواهد شد. ما در این مقاله، شش برج مجلل منطقه چیتگر را بررسی کردیم. در صورت تمایل، می‌توانید از این توضیحات استفاده کرده و سرمایه‌گذاری در منطقه چیتگر را آغاز نمایید.

سؤالات متداول

آیا پروژه‌های موجود در منطقه چیتگر، از وام برخوردار هستند؟

بله تمام پروژه‌های مذکور، وام بانکی متفاوتی دارند که این موجب می‌شود تا نحوه پرداخت هزینه برای برج‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه و راحت‌تر باشد. این وام‌ها، بعد از ساخت ۶۰ درصدی ساختمان‌ها به مالکان تعلق می‌گیرد.

قیمت این پروژه‌ها چقدر است؟

قیمت هر پروژه و برج، متناسب با ساختمان آن متفاوت است. همچنین، این هزینه بستگی به متراژ واحد انتخابی شما نیز دارد. هرچه واحدهای بزرگ‌تری انتخاب کنید، هزینه آن هم به طبع بالاتر خواهد بود.

پیش‌خرید این برج‌ها به چه صورت انجام می‌گیرد؟

لازم به ذکر است که شما می‌توانید با پرداخت هزینه کمتری، واحدهای این برج‌ها را پیش‌خرید کنید. سپس بعد از فرا رسیدن موعد مقرر، شرکت ساختمان موظف به تحویل دادن واحدها به شما است.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *