در چند دهه اخیر، میزان ساخت و ساز در کشور بسیار بالا رفته است و تعداد کثیری از سازندگان برای منافع شخصی خود آپارتمان‌ هایی بی‌ کیفیت به بازار مسکن ارائه داده اند  اما در منطقه‌ ۲۲ تهران این اتفاق رخ نداد. دولت با ورود به این بخش  و با کمک سازندگان مطرح کشور از جمله ارتش، سپاه و شرکت‌ های معتبر، ساخت مسکن این منطقه را به یکی از استانداردترین و ایمن ‌ترین مناطق کشور تبدیل کرد. پروژه های بسیار متنوع و مختلف زیادی در اطراف دریاچه شهدای خلیج فارس (چیتگر) در حال ساخت و بهره‌برداری هستند که هر یک از آن ‌ها توسط بخش های خصوصی و یا بخش های دولتی احداث گردیده اند. ما در این مقاله سعی بر این داریم تا شرایط ورود به دنیای جذاب سرمایه‌ گذاری و ثبت نام جدید پروژه چیتگر ( پذیره نویسی ) که یکی از راه های به دست آوردن  امتیاز در این پروژه ها است را به شما ارائه دهیم.

شرایط ثبت نام در این پروزه ها چیست؟

کارشناسان و سرمایه ‌گذاران با توجه به آینده بسیار درخشانی که برای این منطقه تصور می ‌کنند به دنبال خرید امتیاز و ثبت نام جدید پروژه‌ چیتگر هستند. از آن ‌جایی که در قسمت غربی دریاچه، تعداد کثیری از پروژه ‌ها شخصی ‌ساز هستند و یا قابلیت پذیره‌ نویسی ندارند، تعداد بیشتری ثبت نام جدید پروژه چیتگر در قسمت شرقی دریاچه انجام می ‌شود و با توجه به نظر کارشناسان و اخبار منطقه، این تخمین زده شده که در سال ۱۴۰۰ تعداد پروژه های قسمت های شرقی دریاچه چیتگر به اوج خود برسد.

با توجه به این‌که پذیره ‌نویسی تعدادی از پروژه‌ ها به اتمام رسیده و در مرحله تحویل به خریداران هستند؛ کسانی که قصد ثبت ‌نام و پیش ‌خرید پروژه‌ های چیتگر را دارند باید آماده اعلان ثبت ‌نام جدید پروژه چیتگر در رسانه‌ ها و فضای مجازی باشند. همچنین اعضای بسیاری از پروژه‌ های در حال ساخت، حق امتیاز خود را به فروش می ‌رسانند که می ‌توانید با مراجعه به کارگزاری ‌های رسمی تعاونی مربوطه و یا مشاوران املاک منطقه امتیاز مورد نظر خود را خریداری نمایید و پس از انتقال امتیاز به صورت رسمی از آن پس شما عضو آن پروژه شده و اقساط باید توسط شما پرداخت شود و اگر هر زمان و به دلایل گوناگون تمایل به ادامه دادن با یک پروژه را نداشتید می ‌توانید به راحتی امتیاز خود را فروخته و تبدیل به پول نقد کنید.

پس اگر شما قصد خرید و یا سرمایه‌گذاری در منطقه ۲۲ را دارید باید بدانید که شرایط ثبت نام در این پروژه ها چیست؟ در قدم اول برای ثبت ‌نام در پذیره‌نویسی ‌ها باید به دنبال اعلان تعاونی ‌ها در فضای مجازی و رسانه ‌ها باشید و با توجه به بودجه خود و شرایط اقساطی تعاونی ‌ها، پروژه مورد نظر تان را انتخاب و ثبت نام نمایید. از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید زمان تحویل پروژه است.

برای انتخاب و ثبت نام جدید پروژه چیتگر باید به خوبی تحقیق و مشورت کنید. برای این کار بهتر است سوابق شرکت و تعاونی سازنده را بررسی نمایید که بهترین و مطمئن‌ترین پروژه را انتخاب بفرمایید. زمانی که برای ثبت‌نام در پذیره‌نویسی اقدام می‌کنید باید تمام اطلاعات و جزئیات در خصوص کل هزینه پرداختی از فروشنده را دریافت کنید زیرا معمولا اقساطی که برای پروژه های چیتگر تعیین می شود مربوط به زمین پروژه می باشد و هزینه ساخت و ساز آن ها بعدا به صورت جداگانه محاسبه می گردد. اگر با دقت و تحقیق و بررسی درست، اقدام به ثبت ‌نام جدید پروژه چیتگر کردید، مطمئن باشید که این راه یکی از بهترین و مناسب ‌ترین راه ها به عنوان سرمایه گذاری بلند مدت با صرفه اقتصادی بسیار بالا به شمار می رود، زیرا آینده منطقه ۲۲ به خصوص محدوده دریاچه چیتگر بسیار درخشان و ایده‌آل است.

مهلت ثبت نام در پروژه های چیتگر چقدر است؟

مهلت ثبت نام جدید پروژه چیتگر بنا به دلایلی گوناگون که در این مقاله به آن می ‌پردازیم با یکدیگر بسیار متفاوت هستند و جزو یکی از ارکان مهم و اساسی است که در هنگام نام نویسی در پروژه ها باید به آن توجه ویژه ای شود. مهلت ثبت نام، بسته به موارد مختلفی کمتر و یا بیشتر می شود و ممکن است با توجه به تعاونی مورد نظر مهلت ثبت نام نیز تغییر پیدا کند. اگر به دنبال سرمایه‌ گذاری و ثبت ‌نام جدید پروژه چیتگر هستید و می‌خواهید از مهلت ثبت نام در پروژه های جدید اطلاعاتی کسب کنید، بهتر است تعاونی سازنده پروژه را در نظر بگیرید. زیرا معمولا هر کدام از تعاونی ‌ها مهلت های مختلفی را برای ثبت نام در پروژه‌ های خود در نظر می گیرند.

به عنوان مثال تعاونی نیروی زمینی سپاه مهلت کمتری برای ثبت ‌نام در پروژه‌های خود در نظر می ‌گیرد و در اکثر موارد، پروژه‌ ها در کمترین زمان ممکن به فروش می رسند. یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر روی مهلت ثبت نام جدید پروژه چیتگر تایید و یا عدم تایید خریداران از سوی تعاونی می باشد. تمام افرادی که برای ثبت‌نام و پذیره‌ نویسی به تعاونی ‌ها مراجعه می‌ کنند، از نظر تعاونی و سیاست ‌های آن قابل قبول نیستند و تعاونی این حق را دارد که به برخی از افرادی که برای پیش خرید می ‌آیند، خدمتی ارائه نکند. اگر از نظر تعاونی افراد مطمئن تری برای پذیره‌نویسی اقدام کنند، مهلت ‌ثبت نام و پیش‌فروش پروژه زودتر به پایان می رسد. از دلایل دیگری که در مهلت ثبت ‌نام جدید پروژه ‌چیتگر دخیل است قیمت آن پروژه است. قیمت ‌ها که بر اساس موقعیت مکانی، متراژ، امکانات و… متفاوت هستند باعث می ‌شوند که مهلت پیش ‌فروش یک پروژه زودتر و یا دیرتر به اتمام برسد. هر چه قیمت یک پروژه بیش ‌تر باشد؛ مسلما افراد کم ‌تری توان مالی خرید آن را دارند و به همین دلیل مهلت ثبت‌ نام آن دیرتر به پایان می ‌رسد.

با توجه به مواردی که گفته شد می ‌توان نتیجه گرفت که منطقه ۲۲ تهران و اطراف دریاچه چیتگر به دلایل مختلفی مانند امکانات رفاهی، تفریحی، دسترسی بی‌نظیر، امنیت بالا و همچنین شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه یکی از بهترین مناطق برای زندگی و سرمایه گذاری مطمئن محسوب می شود. ما برای کسب بهترین نتیجه و انتخاب، از ابتدای راه تا آخرین لحظه در کنار شما هستیم تا بتوانید با آگاهی هرچه‌ بیش ‌تر در این زمینه قدم بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *