مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر

در منطقه ۲۲ تهران که یکی از بزرگ‌ ترین و جدید ترین مناطق تهران است، پروژه ‌های بسیاری در حال ساخت و بهره‌برداری است و مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر در تعاونی ‌های مختلف، برای سرمایه‌ گذاران و کسانی که قصد پیش‌ خرید ملک دارند؛ بسیار مهم است.

این منطقه به دلیل آینده ‌ای روشن، جاذبه ‌های توریستی و خوش آب و هوا بودن، بسیار مورد توجه سرمایه گذارانی اعم از بخش دولتی و خصوصی برای ساخت شهرک های مسکونی، مراکز تجاری، تفریحی و اداری قرار گرفت و با  ساخت و ساز های فراوانی که در سراسر این منطقه صورت گرفت و همچنان نیز ادامه دارد، آن را به یکی از قطب ‌های جذب سرمایه تبدیل کرده است.

پروژه‌ های این منطقه که توسط دو بخش دولتی و خصوصی ساخته می ‌شوند با هم تفاوت ‌هایی دارند. پروژه ‌های دولتی با توجه به این‌که با قیمت بسیار پایین ‌تری به زمین ‌ها دسترسی دارند متقابلا از هزینه‌ ساخت کمتری نیز برخوردارند، بنابراین تعداد و تنوع  پروژه ‌های این بخش بیش ‌تر است و به همین دلیل در رقابت با بخش خصوصی موفق ‌تر هستند.

مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر در پروژه ها و تعاونی های مختلف منطقه

مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر با توجه به نوع تعاونی و یا شرکت خصوصی سازنده با یکدیگر بسیار متفاوت هستند و ارکان زیادی در آن دخیل است. یکی از موارد مهمی که می ‌توان به آن اشاره کرد قیمت‌ های مختلف پروژه ‌ها است و این تفاوت قیمت به دلیل متراژ، موقعیت مکانی، کیفیت ساخت و امکانات خاص آن پروژه است و هرچه قدر قیمت آن پایین ‌تر باشد؛ افراد بیش‌ تری توان خرید آن را دارند و متعاقبا مهلت ثبت ‌نام کم‌تری دارند زیرا به سرعت به فروش می ‌روند. برخی از پروژه ‌ها به دلیل مکان و یا سازنده آن ارجحیت بالاتری نسبت به بقیه پروژه ها دارند و افراد بیش‌تری علاقه‌مند به پیش ‌خرید و یا سرمایه ‌گذاری در آن هستند و این تقاضای بالا سبب می ‌شود که مهلت ثبت ‌نام کوتاه ‌تری داشته باشند.

مهلت ثبت نام پروژه های تعاونی مسکن ارتش

تعاونی مسکن ارتش یکی از ارگان‌ های دولتی بسیار فعالی است که در منطقه چیتگر چندین پروژه در حال ساخت و بهره ‌برداری دارد و از آخرین مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر این تعاونی که در تیرماه سال ۹۹  به اتمام رسیده بود و با توجه به تصمیم تعاونی آن را پانزده روز دیگر یعنی تا اواسط مرداد ۹۹ تمدید کرده بودند تا اکنون هیچ‌گونه ثبت ‌نام جدیدی برای پروژه ‌های خود انجام نداده اند و با توجه به اخبار منطقه و این‌که تعداد زیادی از واحد های ساخته شده خود را در اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰ تحویل افراد دادند، این امکان وجود دارد که به زودی ثبت ‌نام‌های جدید خود را آغاز نمایند. معمولا مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر تعاونی مسکن ارتش  کوتاه و دارای شرایط خاصی است؛ بدین صورت که پذیره ‌نویسی از اعضای ارتش با پیش‌شرط ‌های ویژه مانند سنوات خدمت و … انجام می ‌پذیرد.

مهلت ثبت نام پروژه های تعاونی مسکن سپاه

یکی دیگر از تعاونی ‌های فعال در منطقه ۲۲ پروژه‌ های دولتی سپاه است که با توجه به موقعیت مکانی آن ( نزدیک به دریاچه چیتگر) و وجود متراژ های متفاوت و متناسب با بودجه‌ های مختلف علاقه‌مندان بیش ‌تری دارد و افراد زیادی خواستار خرید آن ‌ها هستند.

در حال حاضر مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر تعاونی مسکن سپاه به پایان رسیده است اما این احتمال بالقوه وجود دارد که در ادامه سال ۱۴۰۰ ثبت ‌نام ‌های جدیدی را شروع نماید.

مهلت ثبت نام پروژه های شخصی ساز

در منطقه ۲۲ علاوه بر پروژه ‌های بی ‌شماری که توسط بخش دولتی ساخته می ‌شوند، تعدادی نیز توسط بخش‌ های خصوصی ساخته و به بهره‌برداری می ‌رسند. اکثر پروژه ‌های شخصی ‌ساز، از متراژ‌ های بیش ‌تر و قیمت ساخت بالاتری نسبت به پروژه‌ های دولتی برخوردار هستند و افراد کم ‌تری قدرت خرید و سرمایه‌ گذاری در آن را دارند و با توجه به این‌که افراد باید دقت و تحقیق بیش ‌تری از نظر اعتبار و امنیت نقل و انتقال انجام دهند مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر شخصی ساز ها نسبت به دیگر پروژه ‌ها بیش ‌تر است.

مهلت ثبت نام پروژه های سایر تعاونی ها

از آن ‌جا که ساخت ‌و ساز در منطقه ۲۲ با سرعت و قدرت زیادی در حال انجام است؛ شرکت‌ های خصوصی و عمرانی نیز پا به این عرصه گذاشته اند و چندین پروژه را در حال ساخت و بهره ‌برداری دارند. با توجه به این‌که این شرکت‌ ها تا کنون با یک برنامه ‌ریزی درست، و تیمی بسیار متخصص و حرفه ‌ای وارد کارزار ساخت ‌و ساز منطقه ۲۲ شدند از نام و اعتبار بسیار خوبی در بین خریداران و سرمایه‌گذاران بهره‌مند شدند و توانستند پذیره ‌نویسی خود را به خوبی و با سرعتی بالا انجام و در تابستان ۹۹ به اتمام برسانند.

استقبال بی ‌نظیر افرادی که قصد خانه‌ دار شدن و یا سرمایه‌گذاری در حوزه املاک را دارند؛ این شرکت‌ها را بر آن داشت که مهلت ثبت‌نام پروژه چیتگر خود را مانند سایر تعاونی ها کوتاه و با سرعت و دقت بیش ‌تری به سرانجام برساند تا رضایت متقاضیان را به دست آورند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *